PS Plus: darmowe gry do pobrania w grudniu 2016

Subskrybenci usługi PlayStation Plus będą mogli w grudniu br. pobrać za darmo dwie nowe gry na PS3, PS4 i Vita – poznaj nowe tytuły!

Play Station Plus - darmowe gry w grudniu 2016 r.

Osoby, które posiadają wykupioną subskrypcję PlayStation Plus mogą między innymi co miesiąc pobierać za darmo wybrane tytuły gier, zachować je na własność i grać dopóki mają aktywną subskrypcję. Jeśli wykupiony okres subskrypcji minie nie będziesz mógł grać w pobrane gry, chyba że ponownie zakupisz abonament.

Już we wtorek 6 grudnia Sony udostępni graczom PS3, PS4 i Vita wybrane tytuły do pobrania. Posiadacze najnowszej generacji konsoli będą mogli cieszyć się darmową grą Invisible Inc. Console Edition na PS4 i Stories: The Path of Destinies.

Invisible Inc. Console Edition łączy strategię turową ze światem szpiegostwa. Za pomocą podstępu, technologii i pracy zespołowej musisz włamać się do najbardziej niebezpiecznych korporacji na świecie. Jeśli gry, w których podstęp i intryga są motywem przewodnim nie przypadają Ci do gustu, to Stories: The Path of Destinies powinna Ci wynagrodzić ten miesiąc PS Plus.

Pełna lista gier do pobrania na PlayStation w ramach abonamentu PlayStation Plus (grudzień 2016):

  • Invisible, Inc., PS4
  • Stories: Path of Destinies, PS4
  • Hyper Void, PS3
  • Tiny Troopers Joint Ops, PS3 (możliwość zakupu na PS4 i Vita)
  • Color Guardians, PS Vita (możliwość zakupu na PS4)
  • VVVVVV, PS Vita

Zobacz także: 10 najlepszych zapowiedzi na 2017 rok podczas PlayStation Experience 2016 (PSX16)

Kolejna porcja bezpłatnych gier do pobrania już w styczniu 2017 roku!

źródło: PlayStation Blog – PS Plus: Free Games for December 2016