10 najlepszych zapowiedzi na PlayStation Experience 2016

Zobacz 10 najlepszych wideozapowiedzi gier na konsolę PlayStation 4 i PS4 Pro (2017 rok), które zaprezentowano na tegorocznym PSX16.

Najlepsze zapowiedzi gier na PlayStation Experience 2016

Tegoroczne wydarzenie PlayStation Experience 2016 (PSX16) przyniosło mnóstwo zapowiedzi nowych gier, które zostaną wydane na konsole PS4 i PS4 Pro w 2017 roku. Wśród gorących tytułów znalazły się między innymi: dwie gwiezdne gry Naughty Dog, pakiety zremasterowanych klasycznych gier znanych z początków istnienia konsoli Sony i mnóstwo świetnie wyglądających trailerów nowych tytułów.

Poniżej zebrałem 10 moich ulubionych zapowiedzi wideo z PlayStation Experience 2016, które firma udostępniła na swoim kanale YouTube. Z poniższych tytułów czekam z niecierpliwością na stare dobre gierki, które rozgrzewały moje stare dobre PlayStation do czerwoności w latach dziewięćdziesiątych

A Ty, na którą grę czekasz najbardziej? Może nie ma tego tytułu na poniższej liście, ale i tak daj znać w komentarzu!

10 najlepszych zapowiedzi gier na konsole PS4

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy
Trudno nie uśmiechnąć się podczas oglądania tego pełnego nostalgii i humoru tytułu. Crash Bandicoot powraca i to z potrojoną siłą, gdyż w jednej grze znajdą się wszystkie trzy klasyczne przygody Crasha. Oczywiście w nowej zremasterowanej odsłonie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – na mnie robi to kolosalne wrażenie! Sony zapowiedziało wydanie podrasowanego Crasha na 31 grudnia 2017 roku. Zobaczcie zresztą sami:

https://youtu.be/F7G91RjVmvk

WipEout Omega Collection
Kolejna klasyka kosmicznych wyścigów z grafiką w jakości 4K. Tytuł WipEout Omega Collection zawiera 3 zremasterowane stare części: WipeOut HD, WipEout Fury i 2048. Gotowi na międzygalaktyczne ściganki? Będziecie mogli zagrać w tę grę już latem 2017 roku.

Dreadnought
Nie można zlekceważyć wpływu utworu wykorzystanego w poniższym trailerze!  Na szczęście, Dreadnought daje też nieźle popalić – czekamy z niecierpliwością, a już teraz można zapisać się do testów beta gry na www.dreadnought.com/ps4

Gran Turismo Sport (GT Sport)
Legendarne wyścigi samochodowe w nowej odsłonie i z grafiką 4K. Też lubicie ten ryk silnika?

The Last of Us Part II
Po prostu – łał.

https://youtu.be/W2Wnvvj33Wo

Marvel vs. Capcom: Infinite
Hiperkinetyczne i piękne zarazem:

Nioh
Im dłużej oglądam tę zapowiedź, tym bardziej jestem zainteresowany:

Persona 5
Gra emanuje swoim stylem mangi.

https://youtu.be/YRFLo3z3M-o

Uncharted: The Lost Legacy
To niespodzianka podczas tegorocznego PlayStation Showcase. Do samego końca, nie miałem pojęcia, że to było Uncharted!

https://youtu.be/PZjx5ao7alw

Vane
Nowy trailer dodaje nową warstwę tajemnicy i intrygi gry.

Inne ciekawe zapowiedzi z PSX16

The Last Guardian pojawi się już w nadchodzącym tygodniu (6 grudnia 2016 r.), ale nie sposób o niej nie wspomniećWspaniałe połączenie uczucia ekscytacji i nostalgii w jednym.

https://youtu.be/pKfxBKLnI9Q

Red Dead Redemption 2
Nowa gra studia Rockstar to wciągająca historia ociekająca w przepiękne krajobrazy Dzikiego Zachodu i klimat westernu w stylu GTA – czas przygotować konia! Gra Red Dead Redemption 2 pojawi się już jesienią 2017 roku.

https://youtu.be/PnCX8npep7k

Knack2
Stworzona wyłącznie na PS4 gra została opracowana przez Japan Studio. Nowy sposób poruszania się, poprawa kooperacji – spróbuj jazdy czołgiem, sterowania robotem – zabawna gra przygodowa pojawi się w przyszłym roku

Street Fighter V: Akuma
Tego tytułu nie trzeba nikomu przedstawiać – po prostu Street Fighter w nowej odsłonie:

Horizon Zero Dawn
To radosna nowa gra akcji wyłącznie na PS4, opracowana przez nagradzane studio Guerrilla Games, twórców serii Killzone czczonej przez graczy PlayStation. Premiera gry już 28 lutego 2017 roku.

https://youtu.be/uMKAdNWv9xA

Na którą grę czekasz najbardziej? Czas zacząć zbierać kasę, bo w przyszłym roku będzie naprawdę w czym wybierać!

źródło: PlayStation