Crash Bandicoot powraca na PS4 w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Już w 2017 r. ukaże się odświeżona wersja 3 gier z liskiem pod jednym tytułem Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na platformę PlayStation 4 i  PS4 Pro.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PS4) w 2017 roku

Firma Activision wspólnie z Sony wyda zremasterowane pierwsze trzy części Crasha Badicoota pod jednym tytułem Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Wydawca gry zaprezentował świeżutką zapowiedź wideo w postaci trailera, którego możesz obejrzeć poniżej. Nowy tytuł to odświeżone pod kątem graficznym i samej mechaniki najpopularniejsze 3 części gry: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot: Warped.

Dla mnie jest wspaniała wiadomość, bo zupełnie przypadkiem szukałem dzisiaj w sieci informacji na temat jakiejkolwiek wersji Crasha na PS4. Gra była jedną z moich pierwszych gier na Playstation, w które grałem przygotowując się do matury :) To były cudowne czasy!

Trylogia została zremasterowana na PlayStation 4 i PS4 Pro z całkiem nowymi animacjami, oświetleniem oraz odtworzonymi filmikami, a wszystko w przepięknej jakości HD i 4K z myślą o właścicielach PS4 Pro. Ale to nie wszystko! Nowa gra, będąca tak naprawdę trylogią  posiada również pełne wsparcie dla analogowego drążka w kontrolerze PS 4 Dual Shock. Zunifikowano sposób sterowania i poprawiono wyzwania czasowe i zręcznościowe.

Ścieżka dźwiękowa gry została także w pełni zremasterowana, a w nowo nagranych dialogach usłyszeć będzie można znane głosy należące do Jess Harnell i Lex Lang.

Pudełko gry „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” na PS4
Pudełko gry „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” na PS4

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się już w 2017 roku w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 dolarów (ok. 170 zł). Niestety nie podano dokładnej daty premiery, ale można spodziewać się, że będzie to początek roku. W amerykańskim sklepie Playstation Store już można zamawiać tytuł w przedsprzedaży. Choć data wydania podana jest  na 31 grudnia 2017 roku – mam nadzieję, że to drobny błąd. Czy tak jak ja nie możesz doczekać się powrotu sympatycznego liska? Dla mnie jest to „must have”, nie tylko ze względu na sentyment i powrót do czasów przedmaturalnych (sic!), ale także ze względu na ciekawość jak twórcy podeszli do tematu w praktyce?

Aktualizacja 16.02.2017:
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już 30 czerwca 2017 r.!

Obejrzyj oficjalna zapowiedź gry na poniższym wideo:

I jak Wam się podoba nowy lisek w akcji? Podziel się wrażeniami w komentarzach pod wpisem – dla mnie rewelacja!

Więcej informacji i screenów ze zremasterowanych 3 części gry w jednym tytule Crash Bandicoot N. Sane Trylogy znajdziesz na stronie www.crashbandicoot.com.

źródło: Activision Blog – Guess Who’s Back?!, Playstation Blog