„Impossible Road” grą tygodnia w sklepie App Store

Zręcznościowa gra mobilna „Impossible Road” jest po raz pierwszy dostępna za darmo do pobrania w sklepie App Store.

Impossible Road - Free App of The Week (App Store)

Studio Wonderful Lasers wydało w 2013 roku irytująco trudną grę mobilną Impossible Road. Po trzech latach od premiery tytuł wciąż ma się dobrze i został wyróżniony w sklepie Apple’a jako Free App of The Week. Oznacza to, że do przyszłego czwartku każdy może ją pobrać za darmo ze sklepu App Store na swojego iPhone’a lub iPada.

Gra nie należy do najłatwiejszych i mniej cierpliwe osoby mogą zdenerwować się już po pierwszych porażkach.  Cała grafika utrzymana jest w bardzo minimalistycznym stylu, który niewątpliwie jest atutem aplikacji. Już po pierwszych próbach rozgrywki przekonacie się, że gra zasługuje na swoją nazwę, bowiem droga do pokonania jest zaiste niemożliwa (sic!).

Jeśli lubisz trudne wyzwania i jeszcze nie miałeś okazji zagrać w Impossible Road, to teraz jest świetna okazja, żeby przekonać się, czy gra jest dla Ciebie. Chociaż aplikacja jest w sprzedaży już od czasu dłuższego czasu, to dopiero teraz po raz pierwszy udostępniono ją do pobrania za darmo, nigdy nie obniżono też jej ceny.

Gra posiada opcję multiplayer oraz szereg trybów, które oferują ciekawe grafiki i animacje. Poniżej możesz zobaczyć trailer gry, a później nie pozostaje nic innego jak spróbować swoich sił w tej pokrętnej zręcznościówce.

Kliknij na poniższy przycisk, aby pobrać grę ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store