Kodak wyda nowego smartfona jeszcze w tym miesiącu?

Firma Kodak przypadkowo zamieściła tweeta z zapowiedzią nowego smartfona, który ukaże się już 20 października 2016 r.

Smartfon Kodak - A Classic is born. Again. (premiera 20 października 2016 r.)

Aktualizacja: Kodak zamieścił ponownie tweeta z powyższym zdjęciem i hasłem: „A Classic is born. Again.”. Jednocześnie uaktualnił swoje tło na profilu w mediach społecznościowych.

Na oficjalnym profilu Kodaka na Twitterze, pojawił się tweet zapowiadający nowego smartfona, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany już za 2 tygodnie w czwartek 20 października 2016 roku. Obecnie tweet został już usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Obraz towarzyszący wpisowi można łatwo odnaleźć pod adresem kodakphones.com (bezpośredni link do grafiki znajdziesz tutaj).

Powyższe zdjęcie przypuszczalnie przedstawia przycisk zasilania nowego smartfona Kodaka, który osadzony został w małym wgłębieniu i posiada wygrawerowaną literę K z logo firmy Kodak. Prawdopodobnie data zamieszczona po prawej stronie na grafice jest tym dniem, kiedy firma zaprezentuje nowe urządzenie.

Nie będzie to pierwszy telefon Kodaka – w zeszłym roku firma zaprezentowała model IM5, ale nie zawojował rynku. Czy tym razem Kodak szykuje coś wyjątkowego? Z pewnością wkrótce dowiemy się więcej szczegółów.

Smartfon Kodak IM5 z 2015 roku
Smartfon Kodak IM5 z 2015 roku

źródło: @Kodak