PPAP Pen-Pineapple Apple-Pen nowym hitem YouTube’a?

Wyglada na to, że nowy klip „PPAP Pen-Pineapple Apple-Pen” może powtórzyć sukces „Gangnam Style” na YouTube’ie i nie jest to reklama firmy Apple…

PPAP Pen-Pineapple Apple-Pen - screen z teledysku

W momencie zamieszczania tego wpisu utwór Gangnam Style – czyli najpopularniejsze wideo na YouTube’ie miało już 2 652 906 912 wyświetleń! Tymczasem w serwisie pojawił się nowy utwór „PPAP Pen-Pineapple Apple-Pen” o jabłku, długopisie i ananasie, który podbija internet.

Wbrew pozorom nie jest to reklama rysika Apple Pen, choć może ktoś pokusił się o parodię? Wideo zamieścił także Justin Bieber na swoim koncie na Twitterze, dodając opis, że jest to jego ulubione wideo w internecie.

Zobacz także: Najpopularniejsze filmy i teledyski na YouTube’ie w Polsce

Oceńcie sami, czy utwór ma szansę powtórzyć szałowy taniec z utworu zespołu PSY. Nowy hit ma obecnie 28 572 754 wyświetleń, a na YouTube’ie pojawiło się wiele przeróbek, w których występują internauci. Poniżej oryginał i kilka przeróbek.

Tekst piosenki „PPAP Pen-Pineapple Apple-Pen”

Tekst piosenki jest bardzo banalny i sprowadza się do powtarzania słów: PPAP, I have a pen, I have an apple, ahh, I have a apple-pen, I have a pen, I have a pineapple, ahh, Pineapple-pen!, Apple-Pen, Pineapple Pen, Ahh Pen-Pineapple Apple-Pen, Pen-Pineapple Apple-Pen.

Tekst piosenki PPAP Pen-Pineappe Apple-Pen

Oryginalne wideo trwa niecałą minutę i występuje w zabawnie tańczący pan ze śmiesznym wąsikiem i w okularach. Na sobie ma wdzianko w żółta panterkę rodem z lat siedemdziesiątych. Ciekawe, gdzie można dostać taki szalik (sic!).

A to jedna z wielu przeróbek, w których udział wzięli internauci. Pewnie jest to nie pierwsze i nie ostatnie wykonanie:

Jak Wam się podoba nowy kawałek? Ma szansę pobić Gangnam Style?

źródło: YouTube