Google zaprezentuje smartfona 4 października 2016 r.

Google oficjalnie zapowiedziało datę konferencji, podczas której zobaczymy nowego smartfona – więcej dowiemy się 4 października br.

Teaser konferencji Google (4 października 2016 r.)

Najbliższa konferencja firmy Google odbędzie się we wtorek 4 października br. o 9 rano czasu lokalnego w San Francisco, czyli o godzinie 18.00 czasu polskiego.

Najnowszy teaser wideo nie ujawnia zbyt wiele, ale po konturach można domyślić się, że chodzi o nowego smartfona. Google stworzyło również stronę internetową poświęconą wydarzeniu pod adresem: madeby.google.com. Wszystko wskazuje na to, że Google planuje sprzedawać swój nowy smartfon Pixel XL jako made by Google (wykonane przez Google’a). Na stronie można zostawić swój adres e-mail, aby zostać poinformowanym o szczegółach związanych z wydarzeniem i nowym urządzeniem Pixel.

Choć wiemy, że nowe smartfony Google’a zostanę wyprodukowane przez firmę HTC, to będą sprzedawane pod marką Pixel made by Google – co ma sugerować, że będzie to pierwszy smartfon zaprojektowany przez giganta.

Teaser nie ujawniają niczego więcej poza datą. Należy spodziewać się kolejnych szczegółów w najbliższych tygodniach. Prawdopodobnie wydarzenie będzie nadawane online na kanale YouTube firmy – dam Wam znać gdy tylko będziemy wiedzieli więcej.

źródło: Google