Pixel Cup Soccer 16 aplikacją tygodnia w App Storze

Gra mobilna Pixel Cup Soccer 16 dostępna jest do pobrania za darmo na iPhone’a, iPada i Apple TV w ramach cotygodniowej akcji w sklepie App Store.

Pixel Cup Soccer 16 - free app of the week App Store

W tym tygodniu darmową aplikacją tygodnia w ramach sekcji Free App of The Week w sklepie App Store jest gra mobilna Pixel Cup Soccer 16. Jej normalna cena wynosi około 2,99 euro, a teraz można ją pobrać zupełnie bezpłatnie na iPhone’a, iPada lub Apple TV 4. generacji.

Gra Pixel Cup Soccer 16 utrzymana jest to gra w piłkę nożną utrzymana w stylu retro, który przywołuje na myśl stylistykę Arcade z lat dziewięćdziesiątych. Po raz pierwszy gra została przeceniona i jeśli jesteś fanem tego typu rozgrywek to jest dobry moment, aby pobrać ją na swoje urządzenie.

Nie jest to gra przypominające produkcje pod znakiem FIFA, ale bardzo uproszczona sportowa zabawa pozbawiona fauli, rzutów wolnych i innych przepisów piłkarskich. Sterowanie zostało również uproszczone do tego stopnia, że po prostu strzelamy gole i podajemy piłkę innym zawodnikom.

Gra jest uniwersalna, czyli dostępna na wszystkie urządzenia Apple’a, dodatkowo można sparować urządzenie mobilne z Apple TV, aby grac na dużym ekranie telewizora ze znajomymi. Funkcja Party zdecydowanie zwiększa atrakcyjność gry w piłkę nożną na smartfonach, która przeradza się w spotkanie towarzyskie.

Zobacz, jak wygląda rozgrywka w Pixel Cup Soccer, na poniższym filmie:

Inne funkcje gry:

  • prosta rozgrywka, krótkie mecze, długie podania w prostej i niestresującej grze,
  • brak fauli, rzutów wolnych, – po prostu zabawa,
  • dużo animacji, mnóstwo efektów w stylu gier retro gier (efekt cieniowania monitora CRT),
  • wiele lig i trybów odtwarzania,
  • piłka nożna kobiet,
  • 18 stadionów pełnych animowanych fanów!
  • Revamped AI – zaimplementowana od podstaw funkcja pozwalająca tworzyć zespoły o różnych stylach gry (takich jak: Catenaccio z Włoch lub Tiki-Taka jak FC Barcelona).

Pixel Cup Soccer 16 - screen z aplikacji

W grze znajdziesz takie dodatki wizualne jak Rio 2016 Olympics (mężczyzn i kobiet), Copa America Centenario 2016 USA, European Cup 2016 France, World Cup, Women’s World Cup i wiele więcej.

Grę pobierzesz ze sklepu App Store (za darmo do najbliższego czwartku) oraz ze sklepu Google Play na Androida za 13,99 zł:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play