Nowe pokemony w Pokémon Sun i Moon

Pokémon Company i Nintendo pokazało cztery nowe pokemony dla gry Pokémon Sun i Pokémon Moon na Nintendo 3DS.

Pokemon Sun i Pokemon Moon na Nintendo 3DS (trailer)

Opublikowany dzisiaj zwiastun gier Pokémon Sun i Pokémon Moon od Nintendo nie ma na szczęście nic wspólnego z grą na smartfony Pokémon GO. W opublikowanym dzisiaj trailerze gier firma pokazał cztery nowe pokemony o pokemonowych nazwach.

Nowe stworki wyglądają świetnie i można by rzec, że wręcz dziwacznie, ale to są przecież pokemony!

Gry Pokémon Sun i Pokémon Moon zostana wydane na konsolę przenośną Nintendo 3DS już za niecałe 3 miesiące – 18 listopada 2016 r. Bez wątpienia tytuły beda sprzedawały się na tony, biorąc pod uwagę wielki sukces mobilnego hitu tego roku od Niantic i Nintendo. Twórcy z pewnością liczą na wielki sukces!

Jeśli chodzi o wspomniane cztery nowe pokemony o dziwnych nazwach i jeszcze dziwniejszym wyglądzie, to wszyscy fani pokemonów muszą je zobaczyć.

Zobacz także: Lista wszystkich pokemonów z Pokémon GO

Nowe pokemony z Pokémon Sun i Pokémon Moon

Nazwa: Crabrawler
Typ: Walka
Crabrawler jest pokemonem bokserem i tak naprawdę nienawidzi przegrywać. Można go znaleźć przyczepionego do budynków z potężnymi szczypcami, które mają ogromną siłę uderzenia. Może występować wokół drzew, gdzie szuka i zbiera jagody – to jego ulubione jedzenie.

Crabrawler - pokemon z Pokemon Moon i Sun

Nazwa: Stufful
Typ: Normalny/Walka
Stufful może być mały ciałem, ale posiada niezwykłą siłę. Pomimo swojego słodkiego wyglądu, puszysty Stufful nie lubi być dotykany – ewoluuje do Beweara.

Stufful - pokemon z Pokemon Sun i Moon

Nazwa: Sandygast
Rodzaj: Duch/Ziemia
Sandygast jest stworzony z piasku, a jego usta przypominają tunel, przez który wysysa życie z ludzi i innych pokemonów. Sandygast dysponuje nową umiejętnością zagęszczania wody – ewoluuje w Palossanda.

Sandygast i Pallosand z Pokemon Sun i Moon

Nazwa: Palossand
Rodzaj: Duch/Ziemia
Palossand maskuje się przybierając kształt zamku z piasku, z wbitą łopatką, która jest radarem poszukującym zdobyczy. Energia niepozornych i małych przeciwników może zostać wchłonięta przez ciało Palossanda.

Zobacz zwiastun gier z nowymi pokemonami:

Trailer z oficjalnego kanału The Official Pokémon Channel pt. „New Pokémon Are Ready for Adventure in Pokémon Sun and Pokémon Moon!”

źródło: YouTube, Redmond Pie