Darmowa wysyłka z niemieckiego sklepu Amazon

Od dzisiaj niemiecki sklep Amazon.de wysyła do Polski zamówienia o wartości od 49 euro za darmo.

Darmowa wysyłka do Polski ze sklepu Amazon.de (od 49 euro)

W sklepie internetowym Amazon, można kupić wiele ciekawych urządzeń i elektroniki. Przez pewien czas brytyjski sklep Amazon.co.uk oferował darmową wysyłkę do naszego kraju przy zamówieniach od 25 funtów, ale szybko wycofał się z tej opcji.

Jak poinformował dziś serwis Świat Czytników, niemiecka filia sklepu Amazon.de dodała Polskę do listy krajów z darmową wysyłką. Żeby skorzystać z darmowego transportu zamówienia należy jednak zrobić zakupy za kwotę minimum 49 euro  (ok. 210 zł). Sklep dodał informację, że z darmowej wysyłki będzie można na razie skorzystać do 24 maja 2016 roku

Oto, jak przedstawiają się ceny wysyłki do Polski z niemieckiego sklepu Amazon.de:

Darmowa wysyłka zamówienia do Polski ze sklepu Amazon.de

Standardowa wysyłka do Polski wynosi 3,80 euro (za produkty z działku muzyka,programy, gry, filmy, DVD, itd.) lub 5,50 euro (za wszystko inne). Po przekroczeniu wartości zamówienia równej 49 euro (brutto!), przesyłka jest realizowana gratis. Przy zamówieniach do Polski cena przeliczana jest z uwzględnieniem podatku VAT obowiązującym w naszym kraju, czyli z 19% na 23%.

Opcja jest o tyle ciekawa, że w sklepie pojawiły się ciekawe promocje i urządzenia, które zostały już wcześniej wycofane ze sprzedaży. Jeszcze do poniedziałku, 30 listopada można kupić najnowszy czytnik e-booków Kindle Paperwhite 3 aż o 20 euro mniej, w cenie 124 euro (ok. 530 zł z wysyłką!). W ofercie pojawił się także popularny czytnik Kindle Classic z fizycznymi przyciskami w cenie 49 euro (210 zł) – to świetna okazja na zrobienie dobrego prezentu.

Promocje w Amazon.de i darmowa wysyłka do Polski

Już jutro wypatrujcie zniżek dodatkowych zniżek z okazji Black Friday i Cyber Monday!

źródło: Amazon.de przez Świat Czytników