Nowa aplikacja Notify od Facebooka

Facebook wydał nową aplikację Notify przeznaczoną do powiadomień o informacjach, sporcie, pogodzie i wielu innych.

Aplikacja Notify od Facebooka

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, Facebook wypuścił nową aplikację mobilną o nazwie Notify (z ang. Powiadomienia). Appka ma dostarczać szybkich powiadomień o nowych wiadomościach, które interesują użytkownika.

Notify oferuje szeroki wybór źródeł, którymi użytkownik może być zainteresowany, w tym prognoza pogody, najnowsze informacje z kraju i ze świata, a nawet te dotyczące pogody i technologii. Powiadomienia są wypychane przez aplikację w ciągu dnia – można zobaczyć całą historię udostępnionych powiadomień przez ulubione źródła a następnie wybrać i zobaczyć na Facebooku.

Wiadomości mogą być również dodawane do listy Przeczytaj później, jeśli chcesz je przeczytać w późniejszym terminie. Aplikacja przechowuje listę wszystkich powiadomień, dzięki czemu można do nich wrócić w każdym momencie.

Notify jest swego rodzaju uporządkowaniem tego co mamy na Facebooku, z tą różnicą, że to nie algorytm decyduje o czym mamy być informowani tylko decydujemy o tym sami.

Aplikacja Notify od Facebooka (screen) Aplikacja Notify od Facebooka (screen)

Jak działa Notify od Facebooka?

  • Wybierz kanał tematyczny, którym jesteś zainteresowany, aby otrzymywać z niego powiadomienia.
  • Sugestie kanałów oparte są na podstawie Twoich zainteresowań na Facebooku.
  • Wystarczy przesunąć aby usunąć lub dotknąć powiadomienie, aby przeczytać cały artykuł, załadować stronę lub obejrzeć film.
  • Aplikacja umożliwia także udostępnianie artykułów za pomocą wiadomości tekstowej, e-maila, Facebooka albo innych serwisów społecznościowych.
  • Przesunięcie powoduje zapisanie artykułu na potem lub jeśli chcesz go po prostu zachować.
  • W każdej chwili można znaleźć lub dodać konkretne kanały wiadomości.

Aplikacja dostępna jest tylko na urządzenia mobilne z systemem iOS, niestety nie jest dostępna jeszcze w Polsce.

Pobierz w App Store

źródło: Facebook