Apple Music Beta na Androida w Google Play

Apple udostępniło do pobrania wersję beta aplikacji mobilnej Apple Music na urządzenia z systemem Android.

Apple Music na Androida

Firma Apple powoli coraz bardziej zaznacza swoją obecność w sklepie z aplikacjami mobilnymi na Androida Google Play. Dzisiaj, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gigant wydał swoją trzecią aplikację dla urządzeń z Androidem. Tym razem jest to aplikacja, która może cieszyć się znacznie większą popularnością niż pierwsze dwie – chodzi oczywiście o Apple Music.

Aplikacja jest wciąż rozwijana i można ją pobrać w wersji rozwojowej, ale już teraz abonenci usługi Apple Music mogą słuchać ulubionych utworów na smartfonach i tabletach z Androidem.

Usługa Apple Music jest bardzo podobna do większości innych usług subskrypcji nielimitowanego odsłuchiwania muzyki na żądanie, takich jak Google Muzyka, Spotify czy Deezer.

W Polsce miesięczny abonament za subskrypcję kosztuje 4,99 euro, czyli około 21 złotych. Za taką kwotę mamy dostęp do katalogu 30 milionów utworów, w tym także teledysków, spersonalizowanych, inteligentnych list odtwarzania bazujących na naszych gustach muzycznych i całodobowej stacji radiowej Beats 1. Dodatkową korzyścią jest także to, że mamy dostęp do wszystkich zakupionych rzeczy w sklepie iTunes, ale ograniczeniem jest 25 000 utworów możliwych do zapisania offline.

Aplikacja Apple Music na Androida w sklepie Google Play

Aplikacja Apple Music może być zainstalowana na smartfonach i tabletach z systemem Android 4.3 lub wyższej wersji.

Pobierz z Google Play

Teraz, to już tylko kwestia czasu, aby sprawdzić, czy aplikacja jest równie dopracowana jak ta, z której można korzystać na iPhone’ie pod systemem iOS, czy też podzieli los Move to iOS? Jeśli możesz zainstalować na swoim urządzeniu aplikację podziel się z nami wrażeniami – ale takimi rzetelnymi słowami krytyki.

źródło: sklep Google Play