Ceny iPada Pro w Polsce

iPad Pro pojawił się w polskim sklepie Apple Store – ceny zaczynają się od 3999 zł.

iPad Pro - ceny w Polsce

Zgodnie z zapowiedziami iPad Pro pojawił się już w sprzedaży w polskim sklepie Apple Store. Na stronach internetowych polskiego sklepu Apple’a oraz w aplikacji Apple Store na urządzenia z systemem iOS pojawiła się możliwość zamówienia najnowszego tabletu Apple’a.

Zobacz także: 6 powodów, aby kupić iPada Pro

Jak przedstawiają się ceny iPada Pro w Polsce?

Wi-FiWi-Fi + SIM
32 GB3 999 zł
128 GB4 699 zł5 299 zł

Model iPada Pro z 32 GB pamięci wewnętrznej dostępny jest tylko w wersji z Wi-Fi. Po raz kolejny Apple zastosowało niezrozumiałą dla mnie taktykę i zrezygnowało z wydania najbardziej pożądanej w przypadku iPada pojemności, czyli 64 GB. No ale cóż..

Jaka pojemność pamięci iPada Pro wybrać?

iPad Pro jest dostępny w dwóch wersjach różniących się pojemnością pamięci masowej: 32 GB i 128 GB.

Skrót „GB” oznacza gigabajty. Im więcej gigabajtów, tym większa pojemność pamięci iPada, a co za tym idzie — więcej miejsca na przechowywanie aplikacji, nagrań wideo w jakości HD, filmów, zdjęć, książek, magazynów i innych materiałów. Jeśli masz na przykład obszerną bibliotekę muzyczną lub często pobierasz filmy w jakości HD, rozważ iPada o większej pojemności. A jeśli masz stosunkowo niewielką bibliotekę muzyki i zdjęć lub rzadko nagrywasz bądź kupujesz filmy, lepszy może być dla Ciebie iPad o mniejszej pojemności. Oczywiście z czasem zgromadzisz w swoim iPadzie sporo rzeczy. Dlatego już dziś warto zastanowić się, czy i jak Twoje potrzeby będą się zmieniać.

1 GB = 1 miliard bajtów; faktyczna pojemność sformatowanego nośnika jest mniejsza.

iPada Pro kupisz na stronie polskiego sklepu Apple Store.

źródło: Apple