Konferencja Apple’a odbędzie się 9 września

Apple wysłało do mediów zaproszenia na konferencję „Hey Siri, give us a hint.”, która odbędzie się 9 września 2015 roku.

konferencja-apple-9-wrzesnia-2015

Zgodnie z przewidywaniami na początku sierpnia, Apple zorganizuje tegoroczne Keynote w środę 9 września 2015 r. w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco w Kalifornii, o godz. 10.00 a.m. czasu lokalnego, czyli o 19.00 czasu polskiego. W zeszłym roku konferencja odbyła się także 9 września.

Na zaproszeniu zamieszczono jedynie hasło „Hey Siri, give us a hint.” (w języku polskim: Hej Siri, daj nam wskazówkę.) Spróbuj zadać pytanie Siri, give me a hint, a dostaniesz między innymi taką odpowiedź: Look deep within yourself, and you will find the answer. Especially on September 9.

Według przewidywań, Apple zaprezentuje nowe iPhone’y kolejnej generacji czyli iPhone 6s i iPhone 6s Plus, które według plotek będą posiadały mocniejszą obudowę z aluminium Seria 7000, ekran z technologią Force Touch, procesor A9, 2 GB RAM-u i ulepszony aparat.

Zobacz także: Ciekawe, co pokaże Apple na konferencji?

W sieci krążą także plotki, że podczas konferencji Apple zaprezentuje także nową odsłonę urządzenia Apple TV, które miałoby posiadać nowsze oprogramowanie ze wsparciem dla Siri, pełny dostęp do zasobów sklepu App Store, procesor A8, więcej pamięci i dotykowy pilot zdalnego sterowania.

Podczas wydarzenia poznamy oficjalną datę publicznej premiery systemów iOS 9 i watchOS 2.

Apple jeszcze nie zapowiedziało, czy impreza będzie transmitowana na żywo w internecie, ale wzorem poprzednich Keynotes należy się spodziewać, ze streaming zostanie udostępniony na stronach apple.com/apple-events/ i będzie je można oglądać na całym świecie na urządzeniach Apple’a. Szczegóły na temat transmisji online przekażemy Wam jak tylko Apple potwierdzi to w oficjalnym komunikacie.

Aktualizacja: Gdzie i jak oglądać streaming z konferencji Apple’a w środę 9 września

Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na stronie apple.com/apple-events/september-2015/, wykorzystując jedną z poniższych metod:

  • iPhone, iPad lub iPod touch w przeglądarce Safari pod systemem iOS 7.0 lub nowszym,
  • komputer Mac z przeglądarką Safari 6.0.5 lub nowszą pod systemem OS X 10.8.5 lub nowszym,
  • komputer PC z systemem Windows 10 (Edge),
  • Apple TV drugiej lub trzeciej generacji z oprogramowaniem 6.2 lub nowszym.

Dodaj wrześniowy Apple Event  do kalendarza.