Nowy iPhone 6s, iPad i Apple TV już 9 września?

Apple prawdopodobnie pokaże nowe iPhone’y 6s i 6s Plus, iPady i Apple TV nowej generacji już w środę 9 września 2015 r.

Apple pokaże iPhone'a 6s i 6s Plus 9 września 2015 r.

Według doniesień Johna Paczkowskiego z BuzzFeed, coroczna impreza podczas której Apple prezentuje nowe iPhone’y odbędzie się w środę 9 września 2015 roku. Paczkowski w przeszłości wielokrotnie dostarczał wiarygodnych informacji na temat dat wydarzeń.

Podczas jesiennej konferencji Apple’a zobaczymy prawdopodobnie iPhone’a kolejnej generacji (iPhone 6s, iPhone 6s Plus lub iPhone 7). Każdy z nowych modeli iPhone’ów będzie posiadał wyświetlacz z technologią Force Touch, szybszy procesor A9, ulepszone kamery, szybsze LTE i wiele innych nowych funkcji.

Apple może też zapowiedzieć nowe iPady, ale na 12,9-calowego iPada Pro na razie się nie zapowiada, co oznacza, że może zostać pokazany dopiero w październiku.

Oprócz iPhone’a i iPada, oczekuje się, że firma z Cupertino zaprezentuje nową odsłonę Apple TV, które ma doczekać się największych zmian w stosunku do poprzedniej generacji. Nowe Apple TV ma być wyposażone w procesor A8, dostęp do wszystkich zasobów sklepu App Store, dotykowy pilot oraz zintegrowane Siri. Urządzenie ma mieć także całkowicie nowy dizajn.

Zobacz na filmie, czego można spodziewać się po następnej generacji iPhone’a 6s i 6s Plus:

Jeśli Apple pokaże iPhone’y 9 września, to już w piątek 11 września będzie można dokonywać pierwszych zamówień. iPady i nowe Apple TV mogą pojawić się w sprzedaży dopiero 25 września.

Czy Apple pokaże nowego iPhone’a 9 września? Przekonamy się za niespełna miesiąc – na pewno we wrześniu zobaczymy nowe urządzenia mobilne Apple’a, o czym nie zawahamy się napisać :)

źródło: BuzzFeed – Apple’s Fall iPhone Event To Be Held Sept. 9 przez Macrumors – Apple to Debut New iPhones, iPads, and Apple TV on September 9