Nielimitowany Play Internet na Kartę

Play wprowadziło nowe oferty Play Internet na Kartę z kontem ważnym przez rok i nielimitowanym internetem mobilnym na kartę.

play-internet-mobilny-na-karte

Jeśli macie urządzenie typu router lub tablet z wejściem na kartę SIM, a nie macie ochoty płacić abonamentu, to Play przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę internetu mobilnego na kartę. Kupując w sklepie internetowym starter za 50 zł otrzymujecie konto ważne przez rok i pakiet 12 GB. Każdy nowy miesiąc, to nowy 1 GB internetu do wykorzystania.

Zobacz także: Formuła Smartfon Unlimited w Play z nielimitowanym internetem

Startery w ofercie internetu na kartę w Play

Jeśli potrzebujecie innego rozwiązania możecie wybrać jeden z dostępnych starterów i zgarnąć dodatkowe bonusy. Wystarczy systematycznie zasilać swoje konto i utrzymywać jego ważność, aby co miesiąc otrzymać dodatkowy pakiet internetu gratis. Im wyższą kwotą doładujemy konto, tym wyższy pakiet gigabajtów dostaniemy w prezencie.


W każdej chwili można również dostosować pakiet do własnych potrzeb, wybierając usługi dodatkowe np.:

 • nocy transfer (codziennie od 0.00 do 9.00) za 10 zł miesięcznie
 • nielimitowany dzień  za 4 zł (24 godziny nielimitowanego internetu w Play)
 • nielimitowane weekendy
 • miesiąc internetu bez limitu za 45 zł
 • formuła WWW – bezpłatne przeglądanie stron WWW za 5 zł miesięcznie

Play Internet na Kartę

Ceny starterów w ofercie Play Internet na Kartę:

 • 9 zł – 1 GB na start i dodatkowo 3 GB na cały rok
 • 19 zł – 3 GB na start i dodatkowo 6 GB na cały rok
 • 50 zł – 12 GB przez rok z roczną ważności konta
 • darmowy starter z 300 MB na transmisje danych za darmo!
Startery internetu mobilnego na kartę w Play

Startery internetu mobilnego na kartę w Play

Internet na kartę działa w technologii HSPA+ i LTE w zasięgu sieci Play. Aby skorzystać z oferty należy zakupić nowy starter w sklepie internetowym Play. Obecni klienci póki co nie mogą przejść na nowy pakiet z obecnie wykorzystywaną kartą SIM.

Nielimitowany internet mobilny na kartę w Play

Jednym z najciekawszych rozwiązań jest jednak usługa nielimitowanego internetu, dzięki której za 45 zł miesięcznie możecie korzystać do woli z internetu mobilnego w zasięgu sieci Play. Jaki będzie ruch konkurencji? Czekamy, czekamy.

Nielimitowany transfer internetu mobilnego na kartę

Nielimitowany transfer internetu mobilnego na kartę

Nowe startery możecie kupić w sklepie internetowym Play. Więcej szczegółów znajdziecie na stronach internetowych Play: play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/

Zobacz także:

źródło: Play

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuje się komunikacją internetową i e-marketingiem, pasjonat urządzeń mobilnych i nowych technologii. Dołącz do moich kręgów na Google+ .
Obserwuj
 • Kris

  Padaka! Mam aktualnie 18gb zasiek H+ net strasznie wolny. Nie polecam

 • Asslann

  Łukasz nie wspomniałeś, że aby mieć miesiąc internetu za darmo należy wysyłać SMS’a z tej właśnie karty aktywującego usługę CO MIESIĄĆ. Usługa włączana jest jedynie na 30 dni i potem ponownie należy ją włączać. Nikt o tym nie wspomina, a jednak może być to kłopotliwe.

  • Asslann

   Oczywiście, aby mieć nielimitowany Internet, a nie za darmo, przepraszam za pomyłkę.

 • TGIAW

  Jak dla mnie najlepszy RBM, wychodzi 10 gb za 10 zł. Internet z play na kartę za 45 zł bardzo wolny z ograniczeniami. Od początku ponakładane ma blokady, żeby za dużo nie ściągnąć. Jeszcze około roku temu play śmigał aż miło, niestety to się skończyło.

  • Victor Navorski

   Internet PLAY Działa TYLKO przy najbliższych Nadajnikach BTS, Miasto i jego okolice, ale na typowej pipidówie nie będzie działał, nie ma ograniczeń, oglądam TV, YT, Radio itp naraz, szybko się ładuje i nie ma problemów, nie wiem gdzie korzystasz z tego internetu, bo na typowych wioskach bez BTS Play nie będzie działało.

   Usługa przełączania wszystkich sieci jest na Rozmowy i SMSy.

   Ty masz 10 GB za 10 zł, u mnie 10 GB to idzie w 4 dni, więc korzystam z PLAY bez Limitu za 45 zł.

   A tam gdzie nie ma Internetu Dla PLAY, to korzystam z innej sieci, nie przepłacając, ale bez Telewizji i YT, tylko przeglądanie stron, bądź granie w jakieś gry.
   Pozdrawiam.

 • Brak umowy +

  Narazie sprawdzam nielimitowany net na kartę za 45zł/30 dni. zobaczę jak to działa. Transfery w HSPA+ to i tak u mnie do D 4,5Mbit/s i U 1,5Mbit ale za to nie jestem uzależniony od teleklomuny.