Spotify Premium w promocji

Spotify oferuje 3 miesiące subskrypcji Premium za 19,99 zł w promocji Zima z Premium.

Spotify Zima z Premium

Spotify Premium to oferta umożliwiająca słuchanie muzyki bez reklam, słuchanie w trybie offline oraz lepszej jakości dźwięk muzyki. Standardowo usługa kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Teraz za tę kwotę możecie mieć nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki utworów Spotify przez okres 3 miesięcy.

Niestety oferta skierowana jest tylko dla nowych użytkowników, a każdy kto kiedykolwiek korzystał z subskrypcji Premium lub Unlimited nie kwalifikuje się do tej promocji, a wydaje się, że nie ma chyba nikogo, kto by kiedykolwiek nie skorzystał z jednomiesięcznej bezpłatnej wersji próbnej Premium…

Mimo to, jeśli ktoś nigdy wcześniej nie korzystał ze Spotify ma szansę wypróbować tę usługę w bardzo atrakcyjnej cenie. Jedyne co należy zrobić, to podać dane karty płatniczej lub wykonać przelew na kwotę 19,99 zł za trzy miesiące z góry w promocji Zima z Premium. Przed upływem tego okresu można zrezygnować z subskrypcji, aby nie była pobierana miesięczna opłata.

Więcej o promocji znajdziecie na stronach Zima z Premium.

Spotify niedawno ogłosiło również ofertę Spotify Family, dzięki której można płacić mniej za abonament tej muzycznej usługi. Niedawno w metodach płatności, specjalnie dla polskich użytkowników, pojawiła się też możliwość zapłacenia za abonament szybkim przelewm internetowym.

Aplikacja Spotify Music dostęna jest na iPhone’a i iPada w sklepie App Store i na urządzenia mobilne z  Androidem w sklepie Google Play.

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play

źródło: Spotify