Apple będzie transmitować WWDC 14 na żywo

Już w przyszłym tygodniu każdy będzie mógł obejrzeć na żywo tegoroczną konferencję Apple’a WWDC 14.

Konferencja WWDC 2014
Apple zaktualizowało swoją stronę internetową, na której ogłoszono, że dwugodzinny Keynote otwierający tegoroczną konferencję WWDC 14, będzie nadawany na żywo dla wszystkich.

Jak zwykle, imprezę będzie można obejrzeć będzie na komputerach Mac z Safari 4 lub nowszą, urządzeniach z iOS-em 4.2 lub nowszym, komputerach z systemem Windows i  QuickTime’em 7 oraz za pośrednictwem aplikacji na Apple TV.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10 czasu pacyficznego, czyli ok. 19.00 czasu polskiego w poniedziałek 2 czerwca. Apple zapowiada, że ma  wiele „ciekawych zapowiedzi” (jak to jest napisane na wszystkich ogłoszeniach tego typu imprez). Prawdopodobnie zobaczymy iOS 8 z Healthbookiem, przeprojektowany OS X 10.10 i oczywiście nowe urządzenia.

WWDC 2.0 screen Keynote

Apple zapowiadało, że pięciodniowa konferencja skupi się na przyszłości systemów iOS i OS X. Prawdopodobnie zobaczymy wiele nowości związanych z OS X 10.10 oraz mobilnym system operacyjnym iOS 8. Niektóre nowe funkcje podobno mają być przesunięte do wersji iOS 8.1.

Oczywiście za tydzień zdamy Wam relację z tegorocznego WWDC 2014.

Strona WWDC 14: apple.com/apple-events/june-2014