Jak długo trzyma bateria pod iOS 7.1?

Jaka jest żywotność baterii pod iOS 7.1 w telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch?

Bateria pod iOS 7.1

Apple wydało iOS 7.1 dla iPhone’a, iPada i iPoda touch na początku tego tygodnia dodając wiele nowych funkcji, udoskonaleń, ulepszeń i poprawek błędów. iOS 7.1 wreszcie gotowe do pobrania

Jak zwykle pojawiają się głosy, że zauważalny jest dość znaczący wpływ aktualizacji do iOS 7.1 na żywotność baterii. Pytanie w dzisiejszej ankiecie brzmi: Jaka jest żywotność baterii w telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch po aktualizacji do iOS 7.1?

Na podstawie testów zużycia baterii przy podłączeniu do bezprzewodowej sieci Wi-Fi, prowadzonych przez ludzi z ArsTechnica, nie widać większego wpływu na żywotność baterii pod iOS 7.1. na powyższym wykresie widoczne są małe straty i zyski na różnych urządzeniach z iOS-em. Te wahania mogą mieścić się w granicach błędu.

iOS 7.1 nie zawiera żadnych istotnych funkcji, które mogłyby mieć większy wpływ na żywotność baterii, ale widziałem kilku użytkowników, którzy skarżyli się na Twitterze i forach, że żywotność baterii pogorszyła się po aktualizacji do iOS 7.1.

Metoda resetu ustawień lub przywrócenia do ustawień fabrycznych prawdopodobnie powinna zlikwidować kłopoty użytkowników, którzy maja problem z baterią.

Daj znać w komentarzu jak sytuacja wygląda w twoim przypadku? Weź także udział w poniższej ankiecie. Dzięki.

Zobacz także: 10 sposobów jak wydłużyć czas pracy baterii pod iOS 7 oraz Jak naprawić szybko rozładowującą baterię pod iOS 7.0.6.