Jak długo trzyma bateria pod iOS 7.1?

Jaka jest żywotność baterii pod iOS 7.1 w telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch?

Bateria pod iOS 7.1

Apple wydało iOS 7.1 dla iPhone’a, iPada i iPoda touch na początku tego tygodnia dodając wiele nowych funkcji, udoskonaleń, ulepszeń i poprawek błędów. iOS 7.1 wreszcie gotowe do pobrania

Jak zwykle pojawiają się głosy, że zauważalny jest dość znaczący wpływ aktualizacji do iOS 7.1 na żywotność baterii. Pytanie w dzisiejszej ankiecie brzmi: Jaka jest żywotność baterii w telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch po aktualizacji do iOS 7.1?

Na podstawie testów zużycia baterii przy podłączeniu do bezprzewodowej sieci Wi-Fi, prowadzonych przez ludzi z ArsTechnica, nie widać większego wpływu na żywotność baterii pod iOS 7.1. na powyższym wykresie widoczne są małe straty i zyski na różnych urządzeniach z iOS-em. Te wahania mogą mieścić się w granicach błędu.


iOS 7.1 nie zawiera żadnych istotnych funkcji, które mogłyby mieć większy wpływ na żywotność baterii, ale widziałem kilku użytkowników, którzy skarżyli się na Twitterze i forach, że żywotność baterii pogorszyła się po aktualizacji do iOS 7.1.

Metoda resetu ustawień lub przywrócenia do ustawień fabrycznych prawdopodobnie powinna zlikwidować kłopoty użytkowników, którzy maja problem z baterią.

Daj znać w komentarzu jak sytuacja wygląda w twoim przypadku? Weź także udział w poniższej ankiecie. Dzięki.

Zobacz także: 10 sposobów jak wydłużyć czas pracy baterii pod iOS 7 oraz Jak naprawić szybko rozładowującą baterię pod iOS 7.0.6.

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuje się komunikacją internetową i e-marketingiem, pasjonat urządzeń mobilnych i nowych technologii. Dołącz do moich kręgów na Google+ .
Obserwuj

  • Pingback: Więcej osób chce mieć iPhone'a 6 z lepszą baterią niż większym wyświetlaczem | mobiRANK.pl()

  • mimi

    Witam,
    Mam nowego iphona, po uruchomieniu miałam wersję 7.0.6 jednak następnego dnia zaktualizowałam do 7.1 więc nie zdążyłam zauważyć jak zachowuje się bateria pod 7.0.6.
    Jako nowy użytkownik nieco się obawiam czy moja bateria działa poprawnie…Obserwuję go od paru dni i wydaję mi się, że zużycie baterii jest za duże…
    Dla przykładu dzisiaj: odpięłam telefon od ładowarki o 6.20, jest godzina 12.04 mam 61% baterii przy 5.40godz gotowości i 1.55 godz w użyciu. Gdy mam wlączone wifi bądź 3G bateria leci dokładnie 1% na 3 minuty. Przy użytkowaniu npo podczas pisania wiadomości spada dokładnie o 1% co 5 minut…Sprawdzałam różne kombinacje i warianty, powyłączałam wszystkie opcje, które ponoć powodują największe zużycie i nic…Czy to jest normalne? A teraz przy przeglądaniu internetu iphone się zawiesił i zachowuje się tak jakby był podpięty do ładowania bo zniknęły informacje na temat czasu od ostatniego ładowania…Zastanawiam się czy nie oddać go do serwisu, z drugiej zaś strony-on jest nowy? Proszę o pomoc, czy ta bateria zachowuje się normalnie?Czy to normalne zużycie ???