Jak naprawić szybko rozładowującą baterię pod iOS 7.0.6

Pomimo, że iOS 7.0.6 jest wysoce zalecaną aktualizacją, niektórzy użytkownicy iUrządzeń mogą doświadczać szybkie rozładowywanie się baterii w iPhone’ie lub iPadzie. Zobaczcie jak naprawić ten problem.

Bateria pod iOS 7.0.6

Ostatnio wydana aktualizacja systemu Apple’a iOS 7.0.6 rozwiązuje problem z krytyczną luką bezpieczeństwa związaną z weryfikacją połączenia SSL. Jednak wiele osób skarży się na niezwykle wysokie zużycie baterii i nagrzewanie się urządzenia po aktualizacji do iOS 7.0.6.

Wydaje się, że poprawka naprawiała jedynie błąd związany z bezpieczeństwem, więc tajemniczym wydają się być zauważalne przez wielu użytkowników problemy z baterią. Ale można ten problem naprawićw kilku prostych krokach:

1. Zamknięcie wszystkich aplikacji

Zamknij wszystkie aplikacje działające w tle na urządzeniu z systemem iOS dwukrotnie naciskając na przycisk Home i przesuwając do góry wszystkie otwarte karty aplikacji. Można zamknąć maksymalnie 3 aplikacje na raz za pomocą wielu palców.

iOS 7 multitasking

2. Wykonaj twardy reset

Wykonaj tzw. twardy reset urządzenia, przytrzymując jednocześnie przycisk Home i przycisk zasilania, aż pojawi się logo Apple.

iPhone restart

Wykonanie tych dwóch czynności powinno rozwiązać problem rozładowującej się baterii po aktualizacji do iOS-a 7.0.6. Jeśli w dalszym ciągu zauważasz szybkie zużycie baterii zobacz nasze wskazówki jak wydłużyć czas pracy iPhone’a z systemem iOS 7: 10 sposobów jak wydłużyć czas pracy baterii pod iOS 7

Daj nam znać, jeśli występują u Ciebie problemy z baterią i jeśli nasze wskazówki pomogły.