Darklings grą tygodnia w App Storze

Darklings jest dostępny bezpłatnie do następnego czwartku w ramach promocji App of The Week w App Storze.

Darklings - App of the week

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Darklings, to macie niepowtarzalną okazję pobrać za darmo z App Store’a i wypróbować swoich sił w tej ciekawej grze logiczno-zręcznościowej. Ostatnio nie pojawiało sie nic ciekawego w sekcji App of The Week. Można powiedzieć, że nawet nie warto było pobierać propozycji wystawionych przez Apple. Ale Darklings z całą pewnością warto i podpisuję sie pod nią obiema rękami.

Stworzona przez Mildmania i zbudowana na silniku Unity gra Darklings została wydana w listopadzie ubiegłego roku. Cieszy się dobrymi opiniami użytkowników (obecnie 4 gwiazdki w App Storze) i od tego czasu zdobyła wiele nagród za ciekawą mechanikę i pomysł dla swoich twórców.

Uniwersalna aplikacja normalnie kosztuje 0,89 euro, a jest teraz dostępna za darmo do następnego czwartku.

Darklings gra screen

Darklings jest zapętloną, niekończącą się grą przygodową, gdzie naszym zadaniem jest rysowanie różnorodnych symboli.  Wizualnie utrzymana jest w stylu grafiki Noire (jak np. Limbo czy Badland). W grze przemieszczamy się przez mroczne lasy i jaskinie „walcząc‚ z różnymi stworami, aby spróbować wnieść światło z powrotem do świata.

W Darklings jest ponad 40 różnych stworów i symboli, które pojawiają się stopniowo wraz z poziomem trudności. Zobaczcie trailer gry i koniecznie wypróbujcie tę zabawną indie game.

Darklings trailer

Pisaliśmy już wcześniej o grze – zachęcam do przeczytania: Darklings – pożeracz dusz na iOS-a

Pobierz w App Store