Głosuj na piosenki Eurowizji w oficjalnej aplikacji

W tym roku po raz pierwszy możliwe jest głosowanie na ulubione utwory w oficjalnej aplikacji mobilnej  Eurovision Song Contest (ESC).

Aplikacja mobilna Eurovision Song Contest 2024 Malmö
Aplikacja mobilna Eurovision Song Contest 2024 Malmö

Dzisiaj odbędzie druga część półfinałów Konkursu Piosenki Eurowizja 2024 (Eurovision Song Contest) a w sobotni wieczór ponownie będzie okazja do transmitowania finału 68. Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) z Malmö w Szwecji. Wydarzenie można śledzić na żywo w telewizji na TVP1, na YouTubie lub za pomocą oficjalnej aplikacji ESC na urządzenia z systemami iOS/iPadOS i Android.

W tym roku po raz pierwszy ostateczne głosowanie będzie można przeprowadzić także za pośrednictwem aplikacji ESC: wcześniej było to możliwe poprzez SMS-a lub stronę esc.vote. Do głosowania uprawnieni są widzowie z 26 krajów uczestniczących w konkursie, którzy mogą oddawać swoje głosy przez całe wydarzenie. Głosowanie rozpoczyna się tuż przed rozpoczęciem pierwszego utworu.

Aplikację Konkurs Piosenki Eurowizji można pobrać bezpłatnie ze sklepu App Store na urządzenia iPhone i iPad oraz ze sklepu Google Play na urządzenia z Androidem, a do zainstalowania oprócz systemu wymagane jest co najmniej 65 MB wolnego miejsca na urządzeniu. Cała zawartość jest dostępna w języku angielskim.

Filmy, galerie zdjęć i treści zza kulis w oficjalnej aplikacji

W oficjalnej aplikacji ESC możesz sprawdzić najświeższe informacje dotyczące półfinałów i wielkiego finału w sobotni wieczór, w tym galerie zdjęć, filmy i materiały zza kulis. Dostępna jest także lista wszystkich uczestników zawierająca szczegółowe informacje o utworze oraz możliwość odsłuchania go w Apple Music, Spotify lub innym serwisie muzycznym. I oczywiście masz możliwość oddania własnego głosu podczas finału, który odbędzie się 11 maja 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Choć od wielu lat Konkurs Piosenki Eurowizji – w tym piosenki i wykonania po prostu nie trafiają w gust wielu osób – to wciąż cieszy się sporą popularnością.

Ekrany aplikacji mobilnej Eurovision Song Contest
Ekrany aplikacji mobilnej Eurovision Song Contest

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Eurovision Song Contest na swój telefon lub tablet ze sklepów App Store (iOS/iPadOS) i Google Play (Android). W aplikacji można oddawać głosy na swoich faworytów.

Wszystkie występy na żywo będzie można obejrzeć online na oficjalnym kanale YouTube – Eurovision Song Contest:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Eurovision Song Contest