Bezpłatna aplikacja „Time – Ring” odlicza czas w ciekawych widżetach

Ta bezpłatna aplikacja niezależnego twórcy nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, nie posiada reklam i świetnie prezentuje się na ekranie iPhone’a.

Aplikacja mobilna „Time - Ring”

W sklepie App Store dostępnych jest obecnie kilka aplikacji odliczających. Małe aplikacje są bardzo przydatne, jeśli chodzi o śledzenie czasu do nadchodzących wydarzeń – czy to urodziny chłopaka lub dziewczyny, Boże Narodzenie, koncert ulubionego zespołu, czy najbliższe wakacje.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: TOP 5 aplikacji do odmierzania interwałów treningowych (timery mobilne)

Ciekawą pozycją jest Countdown Buddy, która oferuje wiele opcji dostosowywania i widżetów w różnych rozmiarach, ale wymaga zakupu w aplikacji, aby odblokować wszystkie wymagane funkcje. Aplikacja Time Ring to nowa, prosta aplikacja w tym samym gatunku, stworzona przez niezależnego programistę Tomasa Kmita, która nie wymaga żadnych dodatkowych opłat ani wykupowania subskrypcji.

Time – Ring można pobrać bezpłatnie na iPhone’a i nie wyświetla żadnych reklam. Aplikację o rozmiarze mniejszym niż 2 MB można zainstalować pod systemem iOS 17.0 lub nowszym – dostępnym językiem jest angielski.

Tomas Kmit tak opisuje swoją aplikację: Witamy w Time Ring – eleganckim i przyjemnym sposobie odliczania czasu do najbardziej oczekiwanych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, wakacje, czy osobisty cel, Time Ring pozwala oglądać upływ czasu.

Praktyczne widżety na ekran główny i ekran blokady

Jak sugeruje tytuł aplikacji, nadchodzące zintegrowane wydarzenia są wyświetlane za pomocą pierścienia, podobnego do pierścieni ruchu i treningu w aplikacji Aktywność firmy Apple. Pierścień stopniowo się zapełnia w miarę zbliżania się wydarzenia. Istnieje również „Centralny pierścień”, który jest podzielony na małe podetapy dla wszystkich zarejestrowanych wydarzeń bieżącego roku.

Wydarzenia można łatwo dodać za pomocą przycisku „+” i nadać im nazwę, a także określić datę i godzinę. Śledzenie zdarzeń można również zdefiniować od określonego momentu w przeszłości lub bezpośrednio od momentu ich utworzenia, a jeśli chcesz, wydarzenia można także importować z kalendarza.

Time Ring udostępnia także dwa przydatne widżety 4×4 na ekranie głównym, a także oferuje mały widżet na ekranie blokady. Programista chce kontynuować prace nad aplikacją w przyszłości i jest bardzo otwarty na opinie w wątku na Reddicie na temat jego nowej wersji.

Ekrany aplikacji „Time - Ring”
Ekrany aplikacji „Time – Ring”

Plany obejmują tryb ciemny dla widżetów, dalsze opcje dostosowywania kolorów i synchronizację z iCloud. Jeśli więc nadal potrzebujesz małej i prosto zaprojektowanej, niezależnej aplikacji do odliczania czasu, z której można korzystać bezpłatnie i bez dodatkowych kosztów, możesz wypróbować właśnie Time – Ring.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Appgefahren | App Store