Grand Theft Auto VI pojawi się jesienią 2025 roku

W raporcie zysków Take-Two firma zawęziła okno premiery gry w 2025 roku i ogłosiła, że sprzedaż GTA V sięgnęła 200 milionów egzemplarzy.

Grand Theft Auto VI (GTA VI) zadebiutuje w 2025 roku

W raporcie zysków Take-Two za IV kwartał 2024 roku firma podała, kiedy gracze mogą spodziewać się kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto VI (GTA VI). To, co wcześniej było mglistym rokiem kalendarzowym dla Grand Theft Auto VI, jest teraz bardziej konkretnym terminem, ale wciąż nieco niejasnym – gra ma zadebiutować „jesienią 2025”.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Trylogia gier GTA już dostępna w Netflix Gry

Wkraczając w rok budżetowy 2025 z pozytywnym impetem, spodziewamy się osiągnąć rezerwacje netto na poziomie od 5,55 do 5,65 miliarda dolarów. Nasze prognozy odzwierciedlają zawężenie wcześniej ustalonego przez Rockstar Games okna Kalendarza 2025 do jesieni Kalendarza 2025 dla Grand Theft Auto VI. Jesteśmy pewni, że Rockstar Games zapewni niezrównaną rozrywkę, a nasze oczekiwania co do komercyjnego wpływu z tytułu stale rosną.

W innych wiadomościach związanych z grą GTA firma podała, że GTA V sprzedało się w 200 milionach egzemplarzy: to oszałamiający wyczyn, dzięki któremu gra jest drugim najlepiej sprzedającym się tytułem wszechczasów, ale wciąż brakuje jej o 100 milionów egzemplarzy do tytułu numer jeden, czyli Minecrafta.

Poza zwiastunem (który niestety wyciekł wcześnie), Rockstar nie udostępnił więcej szczegółów na temat najbardziej oczekiwanej premiery gry tej dekady. Krążą także pogłoski, że studio planuje premierę oryginalnego Red Dead Redemption na PC, ale na razie nic na ten temat nie wiadomo.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Take2Games | The Verge