Przebojowe gangsterki wracają w 2. sezonie serialu „Gang Zielonej Rękawiczki”

Serial, który jesienią 2022 roku podbił serca widzów, wraca z drugim sezonem i kolejną akcją z udziałem seniorów! Zobacz zwiastun!

„Gang zielonej rękawiczki” (2 sezon serialu, Netflix, 2024)

Do ekipy zielonego gangu dołączą nowe twarze, a w najnowszej zapowiedzi zobaczymy, jakie losy czekają naszych bohaterów. W nadchodzącym sezonie Gangu Zielonej Rękawiczki przeniesiemy się w Bieszczady gdzie ukrywają się gangsterki, które postanowiły raz na zawsze zawiesić swoje zielone rękawiczki na kółku. Jednak kiedy syn jednej z nich wpada w kłopoty, złodziejki muszą wyjść z ukrycia i stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi. Zmuszone do działania przyjaciółki, wraz z ekipą seniorów przeprowadzą brawurowy skok, tym razem na Galerię Narodową.

W kolejnym sezonie do Małgorzaty Potockiej, Anny Romantowskiej i Magdaleny Kuty dołączają m.in. Krzysztof Tyniec oraz Katarzyna Figura. Nie zabraknie też postaci znanych z poprzedniej części – ponownie zobaczymy Beatę Bandurską, Karolinę Rzepę, Mirosława Zbrojewicza oraz Andrzeja Grabowskiego. 

Reżyserami drugiego sezonu są Bartosz Kruhlik i Antonio Galdamez, natomiast nad scenariuszem pracowała Hanna Węsierska i Bartosz Kozera. Za produkcję ponownie odpowiada Baboo Production. 

Po ucieczce w Bieszczady, Gang Zielonej Rękawiczki postanawia raz na zawsze zawiesić swoje zielone rękawiczki na kółku. Jednak kiedy syn Zuzy wpada w kłopoty ze znanym gangsterem, złodziejki muszą wyjść z ukrycia i stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi. Zmuszone do działania przyjaciółki, wraz z ekipą seniorów przeprowadzą brawurowy skok, tym razem na Galerię Narodową.

  • obsada: Małgorzata Potocka, Anna Romantowska, Magdalena Kuta, Katarzyna Figura, Krzysztof Tyniec, Beata Bandurska, Karolina Rzepa, Mirosław Zbrojewicz, Andrzej Grabowski
  • reżyseria: Bartosz Kruhlik, Antonio Galdamez
  • scenariusz: Hanna Węsierska, Bartosz Kozera
  • producentka: Magdalena Jaworska, Daria Drzewiecka
  • produkcja: Baboo Production 

Data premiery: lato 2024 roku w serwisie streamingowym Netflix.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska