Polski serial „Gang Zielonej Rękawiczki” w październiku na Netflixie

Netflix opublikował zwiastun polskiej komedii kryminalnej pt. „Gang Zielonej Rękawiczki”, która zadebiutuje w serwisie Netflix już 19 październikam 2022 roku.

„Gang Zielonej Rękawiczki” serial Netflix (2022)

Nowy polski serial Netfliksa zatytułowany Gang Zielonej Rękawiczki liczy 8 odcinków i jest komedią kryminalną, opowiadającą o trzech nietypowych złodziejkach: Zuzie (Magdalena Kuta), Kindze (Małgorzata Potocka) i Alicji (Anna Romantowska). Po wpadce podczas nieudanego napadu muszą ukryć się w nietypowym domu opieki. Oczywiście są poszukiwane, ale drugi dom wydaje się idealną kryjówką i miejscem na ich kolejne występki. Gang złodziejek oczywiście dodaje nowego życia w domu spokojnej starości, którym zarządza przebiegła i bezwzględna Marzena (Beata Bandurska).

Może Ci się spodobać także: „Siostry na zabój” to zabawny serial do obejrzenia na raz

Członkinie gangu są silnymi osobowościami o mocnych charakterach – Zuza to pilotka myśliwców, która jest zimna i zdystansowana, Kinga jest kustoszką sztuki i rozgadaną hedonistką, a Alicja to eteryczna outsiderka. Razem stanowią jednak trio nie do pokonania, chociaż na ich tropie znajduje się zgrany duet śledczych – Gujska (Karolina Rzepa) i Alfred (Mirosław Zbrojewicz), podczas gdy tajemniczy Igor (Andrzej Grabowski) stąpa im po piętach.

Autorkami scenariusza są Anna Novák-Zemplińska i Joanna Hartwig-Skalska. Reżyseruje Tadeusz Śliwa.

W serialu występują także: Tomira Kowalik, Józef Duriasz, Olgierd Łukaszewicz, Anna Korzeniecka , Elżbieta Karkoszka, Mirosława Maludzińska , Elżbieta Gaertner, Wojciech Duryasz oraz Zdzisław Wardejn.

Premiera serialu zapowiedziana jest na 19 października 2022 roku.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Gang Zielonej Rękawiczki”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | Serialowa