„Tomb Raider Collection 1” kupisz osobno lub w przedsprzedaży z EXP-R i VS-R

Evercade ogłosiło premierę „Tomb Raider Collection 1” zbiegającą się z odświeżeniem konsol do grania w gry retro.

„Tomb raider Collection 1” od Evercade
„Tomb raider Collection 1” od Evercade

Evercade zaoferowało odświeżenie sprzętu swoich popularnych konsol do gier EXP i VS. Nowe wersje sprzętu nazwane teraz EXP-R i VS-R, zostały zaprojektowane tak, aby EXP i VS były bardziej przystępne cenowo, przy jednoczesnym zachowaniu ich podstawowych zestawów funkcji. Do Evercade EXP-R i VS-R zostanie dołączony pakiet gier Tomb Raider Collection 1 – pierwszy „Giga Cart” firmy, który zawiera tytuły takie jak Tomb Raider, Tomb Raider II i Tomb Raider III na jednym kartridżu.

➔ CZYTAJ TEż: Phoebe Waller-Bridge zrobi serial „Tomb Raider”?

Evercade wprowadziło mnóstwo nowych produktów dwa lata po wprowadzeniu na rynek handhelda do gier EXP. Teraz firma wypuszcza nowe urządzenia, choć w niższych cenach niż poprzednie wersje i ogłosiła nowy typ wkładki o nazwie „Giga Cart”.

Jak wynika z komunikatu prasowego firmy, Giga Cart zaprojektowano „specjalnie z myślą o większych i nowocześniejszych grach retro, w większości oryginalnie wydawanych na płytach CD”. Niemniej jednak Giga Cart ma ten sam rozmiar co istniejące kartridże. Dzięki temu zachowuje kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami Evercade i Super Pocket.

Giga Carts będą kosztować o 25% więcej niż inne wkłady Evercade, jednak w cenach odpowiednio 22,49 GBP, 24,99 USD i 24,99 EUR w Wielkiej Brytanii, USA i strefie euro.

Konsole Evercade VS-R oraz EXP-R
Konsole Evercade VS-R oraz EXP-R

Evercade zapoczątkowało kolekcję Giga Cart pakietem gier Tomb Raider Collection 1, na którą składają się pierwsze trzy części Tomb Ridera. Chociaż Tomb Raider Collection 1 będzie dostępny w cenach podanych powyżej, będzie także dostępny w pakiecie z zamówieniami przedsprzedażowymi konsol EXP-R i VS-R.

Podsumowując, EXP-R i VS-R to tańsze wersje EXP i VS, których celem jest osiągnięcie niższych punktów cenowych:

  • Evercade EXP: 129,99 GBP, 149,99 USD, 149,99 EUR
  • Evercade EXP-R: 99,99 GBP, 99,99 USD, 119,99 EUR
  • Evercade VS: 89,99 GBP, 99,99 USD, 99,99 EUR
  • Evercade VS-R: 89,99 GBP, 99,99 USD, 109,99 EUR

Na przykład EXP-R nie posiada portu mini-HDMI znajdującego się w oryginalnym EXP. Więcej informacji można znaleźć w komunikacie prasowym Evercade. Evercade rozpocznie przedsprzedaż EXP-R, VS-R i Tomb Raider Collection 1 od 30 kwietnia 2024 roku. Wysyłka nowych produktów Evercade nie rozpocznie się jednak wcześniej niż w lipcu 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Evercade (1) (2)| NotebookCheck