Aplikacja mobilna Adobe Express z narzędziami Firefly gen AI

Aplikacja Adobe Express właśnie otrzymała największą w swojej historii aktualizację, wprowadzając funkcje obsługiwane przez generatywną sztuczną inteligencję Adobe Firefly.

Aplikacja mobilna Adobe Express: SI foto-wideo z Firefly gen Ai

Adobe Express to wszechstronna aplikacja AI do tworzenia treści. Możesz dzięki niej szybko tworzyć posty, zdjęcia, wideo, ulotki i nie tylko – niezwykłe efekty zdjęć i tekstu „wychodzące z ekranu” – wszystko dzięki generatywnej AI. Użytkownicy mogą wybierać z tysięcy profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, albo używać Adobe Express do tworzenia własnych szablonów odpowiadających swoim potrzebom.

Łatwo edycja wideo na TikToku, rolki i inne kanały możliwe są za jednym kliknięciem dzięki Quick Actions. Poprawianie zdjęć i dodawanie filtrów umożliwiają narzędzia do fotoedycji. Błyskawiczna zmiana rozmiaru, udostępnianie i planowanie publikacji postów na wielu kanałach – wszystko za paroma kliknięciami. Prace na komputerze można synchronizować z urządzeniami mobilnymi.

Dzięki nowym funkcjom miliony twórców treści mogą korzystać z aplikacji Adobe Express, aby wymyślać, projektować i udostępniać wpisy, filmy wideo, ulotki, logotypy i nie tylko w mediach społecznościowych.

➔ ZOBACZ TEŻ: Pixelmator Pro 3.5.8 z edycją tekstu w plikach PDF i kolekcją szablonów siatek bento

„Adobe Express przenosi magię generatywnej sztucznej inteligencji Firefly bezpośrednio do tworzenia treści internetowych i mobilnych” – powiedział Govind Balakrishnan, starszy wiceprezes ds. usług Adobe Express i Digital Media Services w firmie Adobe. „Jesteśmy podekscytowani faktem, że rekordowa liczba klientów zwraca się do Adobe Express, aby promować swoje pomysły, pasje i firmy za pośrednictwem treści cyfrowych oraz na TikToku, Instagramie, serwisie X, Facebooku i innych platformach społecznościowych”.

Nowa aplikacja Adobe Express z generatywnymi narzędziami AI Firefly wprowadza następujące zmiany:

  • Wideo: nowe szablony umożliwiające łączenie klipów wideo, obrazów i muzyki. Użytkownicy mogą dodawać animacje i generować w czasie rzeczywistym bardzo dokładne, edytowalne i konfigurowalne napisy w ponad 100 językach do dowolnego filmu. Obsługuje także oś czasu wideo, synchronizację warstw i wideo 4K.
  • Tekst na obraz: szybko stwórz nowy wygląd projektu, natychmiastowo generując nowe obrazy za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji Firefly.
  • Wypełnianie generatywne: wstawiaj, usuwaj lub zastępuj osoby, obiekty i inne elementy za pomocą podpowiedzi tekstowych.
  • Efekty tekstowe: użyj generatywnej sztucznej inteligencji, aby tworzyć przyciągające uwagę nagłówki, teksty i wiadomości ze stylizacją tekstu.
  • Tekst do szablonu: Twórz w pełni edytowalne szablony za pomocą prostego monitu o różne wyniki, takie jak posty w mediach społecznościowych, ulotki, plakaty i nie tylko. Wykorzystaj zasoby z kolekcji najlepszych w swojej klasie czcionek firmy Adobe, zdjęć Adobe Stock, wygenerowanych obrazów lub obrazów własnych użytkownika.
  • Rozszerzona zawartość i szablony: dostęp do tysięcy szablonów wideo i wielostronicowych, ponad 28 000 czcionek Adobe oraz setek tysięcy filmów, utworów muzycznych i zasobów projektowych Adobe Stock.
  • Szybkie akcje: edytuj, zmieniaj rozmiar, usuwaj tła ze zdjęć i filmów, generuj kod QR lub przycinaj wideo jednym kliknięciem.
  • Harmonogram treści: Planuj, przeglądaj, planuj i publikuj w mediach społecznościowych, takich jak TikTok, Instagram, Facebook, Pinterest i nie tylko, szybko i łatwo.
Ekrany z aplikacji mobilnej Adobe Express
Ekrany z aplikacji mobilnej Adobe Express

Nowa aplikacja mobilna Adobe Express: SI foto-wideo (Adobe Express: AI Photo Video) z narzędziami generatywnymi AI Firefly jest już dostępna. Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale aby odblokować wszystkie zalety oprogramowania, wymagane jest wykupienie subskrypcji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: BGR | Adobe Express Blog