Romance TV w otwartym oknie Polsat Box do 5 maja!

Polsat Box ma wiosenny prezent dla użytkowników: aż do 5 maja 2024 roku abonenci Polsat Box będą mogli oglądać kanał Romance TV bez dodatkowych opłat.

Otwarte okno Romance TV w Polsat Box do 5 maja 2024 r.

W tym czasie stacja zaprasza na wiele wyjątkowych premier, na czele z 8. sezonem „Zwierzyńca doktor Mertens”, nowymi filmami z serii „Gabinet z widokiem na morze”, premierą na 1 maja 2024 roku – „Tajne komando – Rodzina” czy nową serią kryminalną „Kryminał z Bolzano”. Widzowie będą mieli z czego wybierać!

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Dekodery 4K od Polsat Box teraz z funkcją sterowania głosem

Abonenci Polsat Box, którzy posiadają telewizję satelitarną, kablową IPTV oraz internetową z dekoderem, do 5 maja włącznie mogą korzystać z nawet 26 kanałów, których na co dzień nie mają w swoim pakiecie. Wśród nich znalazł się także kanał Romance TV. Widzowie będą mogli zapoznawać się z wyjątkowymi propozycjami stacji, która w tym czasie pokaże zarówno kontynuacje ulubionych hitów, jak i zupełne nowości. Oto co przygotował Romance TV na wiosnę tego roku.

Premiera 8. sezonu serialu „Zwierzyniec doktor Mertens”

Od 3 kwietnia od poniedziałku do piątku o godz. 12:30 widzowie oglądać będą mogli premierowe odcinki 8. sezonu serialu „Zwierzyniec doktor Mertens”. Po śmierci Christopha dr Mertens pracuje jako mobilna weterynarka. Z jej zawodową działalnością łączą się jednak finansowe wyzwania. Opóźnienia w płatnościach od klientów, zaległe długi finansowe, problemy z bankiem. Susanne musi odzyskać należne pieniądze. Niesie to jednak za sobą różne trudności. Jej córka Luisa nadal mieszka w domu, a teraz ma dziewczynę, Isabel. Planują zamieszkać razem, o czym Susanne nie powinna na razie wiedzieć…

Nowe filmy z serii „Gabinet z widokiem na morze”

Koniec kwietnia i pierwsza połowa maja będzie bardzo interesująca dla wielbicieli Nory Kaminsky, lekarki bez tytułu naukowego. Będzie ona praktykować na bajecznie malowniczej Rugii i otoczy pieczołowitą opieką swoich pacjentów. Na premierowe filmy „Gabinetu z widokiem na morze” Romance TV zaprasza w niedziele 28 kwietnia oraz 5 i 12 maja o godz. 20:00.

Majówka w Romance TV – premiera na 1 maja – „Tajne komando – Rodzina”

Klaus Gremme, emerytowany oficer marynarki, chce w końcu zbudować przyjazne relacje ze swoim synem Thomasem. Żeby być bliżej niego, przeprowadza się do Mony Tauber mieszkającej nad Jeziorem Bodeńskim. Thomas odrzuca zabiegi ojca. Klaus wymyśla więc chytry plan. Na komedię stacja zaprasza 1 maja o godz. 20:00.

Nowa seria kryminalna „Kryminał z Bolzano” 

Od 4 maja w trzy kolejne soboty o godz. 20:00 Romance TV zaprezentuje nową serię kryminalną. Komisarka Sonia Schwarz zrezygnowała ze świetnej pracy w Moguncji i pojechała za mężem do Bolzano w idyllicznym Południowym Tyrolu. W jej patchworkowej rodzinie iskrzy. Należą też do niej pasierbica Soni i złośliwa była teściowa jej małżonka. Emocje w życiu zawodowym i prywatnym będą na najwyższym poziomie!

Podczas otwartego okna w Polsat Box Romance TV zaprasza także na premierę komedii „Zabójstwo nad Morzem Wattowym” 28 kwietnia o godz. 20:00. 

Romance TV dostępny jest na kanale 145 w Polsat Box.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Romance TV | Polsat Box