Dekodery 4K od Polsat Box teraz z funkcją sterowania głosem

Polsat Box rozszerzył obsługę komend głosowych w swoich dekoderach Polsat Box 4K i Polsat box 4K Lite.

Dekoder Polsat Box 4K ze sterowaniem głosowym

Za pomocą głosu można teraz nie tylko w prosty sposób wyszukiwać filmy, seriale i programy, ale także sterować urządzeniem,  przewijać, nagrywać treści czy zmieniać kanały. Nowa funkcja usprawnia i upraszcza korzystanie z dekoderów. Sterowanie dekoderem Polsat Box za pomocą komend głosowych jest proste i intuicyjne. Obejmuje dużą liczbę akcji i sprawia, że oglądanie telewizji jest jeszcze wygodniejsze.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Dekodery polsat box 4K i lite z nową aktualizacją [marzec 2023]

Aby skorzystać z nowej możliwości, wystarczy wcisnąć przycisk oznaczony ikonką mikrofonu na pilocie i wypowiedzieć odpowiednią komendę. Obsługa głosowa, zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, jest możliwa po podłączeniu dekodera do Internetu.

Nowa funkcja jest dostępna w najnowszej wersji oprogramowania dekoderów. Aktualizacja oprogramowania odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań po stronie klientów.

 Przykładowe komendy głosowe:

  • Zmiana  kanałów: „następny kanał”, „poprzedni kanał”, „włącz Polsat”,
  • Szukanie interesujących programów i włączanie aplikacji serwisów streamingowych: „znajdź Przyjaciółki”, „włącz Polsat Box Go”, „włącz Disney +”,
  • Nagrywanie oglądanych programów: „rozpocznij nagrywanie”, „zatrzymaj nagrywanie”,
  • Otwieranie Programu TV, przechodzenie do wybranych miejsc w menu lub cofnięcie się do poprzedniego widoku,
  • Zarządzanie głośnością: „ciszej”, „głośniej”, „włącz dźwięk”,
  • Wybieranie i włączanie napisów: „pokaż napisy”, „wyłącz napisy”,
  • Przewijanie z podglądem, zmiana prędkości przewijania, przewijanie o określony czas lub zatrzymywanie przewijania: „cofnij”, „przewiń”, „szybciej”.

Dekodery polsat box 4K i polsat box 4K lite to nowoczesne, sterowane pilotem z Bluetooth urządzenia, za pośrednictwem których kanały TV, także w jakości 4K, można odbierać zarówno drogą satelitarną, jak i przez internet.

Zapewniają dostęp do serwisów Polsat Box Go i Disney+ oraz funkcji nieliniowych umożliwiających zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i  oglądanie wybranych materiałów nawet do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV). Dekodery 4K dostępne są w ofertach telewizji satelitarnej/kablowej IPTV i internetowej z dekoderem z opłatą jednorazową już od 1 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Grupa Polsat Plus