Film „Mickey 17” z Pattisonem pojawi się w kinach w styczniu 2025 roku

Pierwszy zwiastun został zaprezentowany publiczności CinemaCon i w końcu trafi do kin ale dopiero 31 stycznia 2025 roku.

Film „Mickey 17”

Reżyser Parasite Bong Joon-Ho wpadł na scenę Colosseum w Las Vegas na prezentację Warner Bros. na CinemaCon, aby po raz pierwszy zaprezentować Mickey 17 – jego ambitnemu science-fiction z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Choć zwiastun widziany w Vegas nie został udostępniony w internecie po prezentacji, było to pierwsza możliwość dowiedzenia się więcej od premiery zwiastuna w grudniu 2022 roku, więc trochę czekaliśmy.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu „Problemu trzech ciał”!

Chociaż premiera filmu została przesunięta z tego roku na 31 stycznia 2025 roku, widzowie są pod wrażeniem tego, co zobaczyli w Vegas. Szefowie filmowi Warner Bros., Michael De Luca i Pam Abdy, opowiadali się za niesamowitą wizją science-fiction filmu. Ponadto ogłosili, że zostanie on wydany w IMAX.

Zwiastun był swego rodzaju żartobliwą, pokręconą dystopią, a całość nawiązywała do utworu „Ain’t That a Kick In the Head” Franka Sinatry. Widzimy Pattinsona w roli Mickeya, który jest Niezniszczalny: pracownik na wyprawie wysłanej w celu skolonizowania lodowego świata Niflheim. Ilekroć misja jest zbyt niebezpieczna – nawet samobójcza – załoga zwraca się do Mickeya. Po śmierci jednej iteracji nowe ciało zostaje zregenerowane, a większość jego wspomnień jest nienaruszona.

Rzecz w tym, że Mickey 17 nieumyślnie żyje w tym samym czasie co Mickey 18, z Pattinsonem w podwójnej roli, każdy z innym akcentem, co prowadzi do jeszcze większego chaosu, gdy ludzie w tym społeczeństwie muszą radzić sobie z jego „wielokrotnościami”. ” Postać Stevena Yeuna sugeruje nawet, aby po prostu grali w Papier Kamień Nożyce i zabijali przegranych.

Bong wyjaśnił na scenie CinemaCon, że książka, na której powstał film, nosi tytuł „Mickey 7”, ale tytuł filmu zmieniono na „Mickey 17”, bo cóż, „Zabiłem go o 10 więcej”. Powiedział także, że obsadził Pattinsona, który dołączył do niego na scenie w Vegas, że „ma szaleństwo w oczach”.

Bong zebrał obsadę, w skład której wchodzą także Naomi Ackie, Steven Yeun, Toni Collette i Mark Ruffalo, do filmu, który napisał, wyreżyserował i wyprodukował na podstawie powieści Edwarda Ashtona. Producentami Mickey 17 są Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Bong Joon-Ho i Dooho Choi.

Mickey 17 wejdzie do kin 31 stycznia 2025 roku. Nie jest jasne, czy film będzie pokazywany na jakichkolwiek festiwalach przed szeroką kinową premierą.

Poniżej możesz obejrzeć zeszłoroczny zwiastun:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: IndieWire