Kolejny odcinek serii „Prehistoryczna planeta” w wersji na Apple Vision Pro od 19 kwietnia

Apple zapowiada wciągające wrażenia dla użytkowników zestawu Vision Pro podczas oglądania specjalnej wersji „Prehistoric Planet Immersive”.

„Prehistoric Planet Immersive” na Apple Vision Pro

Właściciele Apple Vision Pro, którzy stwierdzili, że brakuje im treści „Immersive Video”, wkrótce będą mieli coś nowego do obejrzenia. Firma Apple potwierdziła, że zaoferuje nowe wrażenia w trybie Immersive Video wraz z emisją nowego odcinka serii Prehistoric Planet Immersive już 19 kwietnia 2024 roku.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Tytuły na Apple Vision Pro zaczęły pojawiać się w aplikacji Apple TV

Firma Apple wypuściła na rynek Apple Vision Pro z kilkoma wciągającymi widzów rozwiązaniami wideo, w tym Adventure, Alicia Keys: Rehearsal Room, Prehistoric Planet Immersive i Wild Life. Od tego czasu udostępniiono pięciominutowy film, aby uczcić zakończenie sezonu MLS 2023. Jednak właściciele Apple Vision Pro desperacko pragnęli więcej wciągających treści.

Apple twierdzi, że nowy odcinek Prehistoric Planet Immersive będzie trwał sześć minut i pozwoli widzom zajrzeć do Lasu Triceratopsa: „Głęboko w lesie ciekawski mały Triceratops dowiaduje się o więziach rodzinnych” – informuje Apple. To drugi odcinek tej serii w wersji Immersive Video od czasu premiery Vision Pro.

Apple Vision Pro zadebiutował 2 lutego 2024 roku i obecnie jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Ceny zaczynają się od 3499 dolarów za model 256 GB, ale dla tych, którzy potrzebują dodatkowego miejsca na dane, dostępne są również opcje 512 GB i 1 TB przestrzeni dyskowej.

Odcinki „Prehistoric Planet Immersive” na Apple Vision Pro

Oczekuje się, że globalna premiera nastąpi przed końcem 2024 roku, co potwierdza witryna Apple. Jednak jak dotąd nie podano, kiedy to nastąpi ani w jakich krajach zestaw do rzeczywistości mieszanej Apple Vision Pro będzie można kupić przed 2025 rokiem.

Dwa sezony serialu „Prehistoryczna planeta” można oglądać w serwisie Apple TV+ także na urządzeniach mobilnych, komputerach i telewizorach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | 9To5Mac