Code Europe 2024 – największy festiwal technologiczny w Polsce już w czerwcu!

Code Europe to nie tylko zwykłe wydarzenie IT — to miejsce, gdzie najlepsi eksperci z całego świata gromadzą się, by dzielić się wiedzą, wymieniać doświadczeniami i przekraczać granice technologii, a to wszystko w otoczce festiwalowej zabawy! 

Kod rabatowy -20% na wydarzenie Code Europe 2024
Kod rabatowy -20% na wydarzenie Code Europe 2024

Wydarzenie Code Europe to twoja szansa, by odkryć najnowsze trendy i nawiązać kontakty, które mogą kształtować Twoją przyszłość zawodową w branży technologicznej. Z ponad 15.000 już zaangażowanych uczestników, możesz być pewien, że każda chwila spędzona na Code Europe będzie wartościowa i zdecydowanie nie chcesz tego przegapić!

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Code Europe 2023 – Tech Festival pełen wiedzy i wrażeń!

Code Europe zabłyśnie na ICE Kraków 10-11 czerwca 2024 roku Festiwal jest dla wszystkich entuzjastów technologii, deweloperów, architektów oprogramowania, specjalistów DevOps, zapaleńców bezpieczeństwa, profesjonalistów ds. produktu, specjalistów ds. danych i pasjonatów QA, którzy chcą dzielić się wiedzą i razem ją zdobywać!

Dlaczego warto być częścią Code Europe?

🚀 Unikalne spojrzenie: ucz się od najlepszych prelegentów, którzy dzielą się najświeższymi spojrzeniami i doświadczeniami z branży technologicznej.

🤝 Networking: poznaj innych entuzjastów technologii, współpracuj nad pomysłami i nawiąż kontakty, które mogą wpłynąć na Twoją dalszą ścieżkę kariery.

💼 Paliwo karierowe: odkryj możliwości, połącz się z gigantami branży i zdobądź wgląd w najgorętsze trendy i możliwości w branży IT i technologii.

🎤 Najlepsi prelegenci: przygotuj się na prelekcje z liderami technologicznymi takimi jak Venkat Subramaniam, José Valim, Sébastien Chopin, Sven Peters, Michelle Sandford i wielu, wielu innych!

A to dopiero wisienka na torcie 🍒: jako członek społeczności Code Europe, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Skorzystaj z kodu MobiRANK20, aby uzyskać 20% rabatu.

  • Zapisz datę: 10-11 czerwca 2024 r.
  • Lokalizacja: ICE Kraków

Do tej pory na scenie Code Europe pojawiły się takie sławy jak Bjarne Stroustrup, twórca języka C++. A kto będzie gościem w tym roku? Venkat Subramaniam @Agile, Sébastien Chopin @NuxtLabs, Michelle Sandford @Microsoft i wiele, wiele innych wielkich umysłów! Sprawdź pełny harmonogram i szczegóły na stronie wydarzenia.

Nie pozwól, by ta okazja umknęła Ci z rąk! Zarezerwuj swoje bilety na stronie Code Europe i daj się wciągnąć w festiwalowy klimat! 

Do zobaczenia na Code Europe 2024!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

patronat medialny | informacja organizatora