Dziś debiutuje karcianka Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet – Temporal Forces

Gra karciana Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet – Temporal Forces Expansion Fates ma swoją premierę już dzisiaj wraz z powracającymi kartami ACE SPEC.

Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet—Temporal Forces Expansion Fates

Firma Pokémon Company International opublikowała właśnie najnowsze rozszerzenie do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet—Temporal Forces, które dostępne jest od dziś u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Scarlet & Violet—Paldean Fates ma swoją premierę już dziś i oznacza to powrót Błyszczącego Pokémona

Wprowadzone początkowo w serii Black & White, karty ACE SPEC powracają do Pokémon TCG w Scarlet & Violet—Temporal Forces. Karty ACE SPEC posiadają ogromną moc, ale w każdej talii jest dostępna tylko jedna karta ACE SPEC. Co więcej, karty ACE SPEC w Scarlet & Violet—Temporal Forces mają nowy, przyciągający wzrok design w kolorze magenta i będą mogły pojawiać się jako karty Trenera lub karty Specjalnej Energii.

Do najnowszego rozszerzenia wprowadzono także nowe Pokémony, w tym Walking Wake’a i Iron Leavesa, które zadebiutowały w grach wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet. Trenerzy zobaczą także nowe karty Pokémonów i Trenerów – Starożytnych i z Przyszłości, a także więcej Tera Pokémonów ex ze zmienionym typem.

Rozszerzenie Scarlet & Violet—Temporal Forces jest już dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pokémon Company