Domowe sprzęty marki Lauben debiutują w Polsce

Lauben, marka specjalizująca się w produkcji sprzętu elektronicznego do użytku domowego, oficjalnie ogłasza debiut na polskim rynku i prezentuje swoje najnowsze produkty.

Lauben Glass&Steam Air® Fryer 4500BG PL
Lauben Glass&Steam Air® Fryer 4500BG

Te wyróżniające się intuicyjną obsługą oraz dopracowanym designem urządzenia z pewnością staną niezastąpionymi pomocnikami w każdym domu. Lauben specjalizuje się w produkcji różnorodnych urządzeń AGD, takich jak: dwupoziomowe frytownice na gorące powietrze, ryżowary, urządzenia souse vide, grille, a także urządzenia do domu: odkurzacze mopujące (3w1), wentylator i grzejnik (2w1) i wiele innych.

➔ ZOBACZ TEŻ: AGD firmy Cecotec dostępne w polskich sklepach

Lauben, marka technologiczna z bogatym doświadczeniem na rynku europejskim, ogłasza wejście na polski rynek. Firma od lat zdobywa zaufanie klientów poprzez oferowanie produktów do domu o wysokiej jakości wykonania, nowoczesnym designie i zaawansowanej  funkcjonalności dostosowanej do potrzeb użytkowników. 

Decyzja o wkroczeniu na lokalny rynek jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie konsumentów produktami domowego użytku wyróżniającymi się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Firma ma ambicję zaoferowania klientom nowych, podwyższonych standardów produktowych w kategorii drobnego sprzętu AGD, łączących innowacyjność, funkcjonalność i estetykę w jednym.

Bardzo cieszymy się, że możemy już oficjalnie ogłosić wejście marki Lauben na polski rynek. To dla nas nie tylko krok milowy w rozwoju biznesu, ale również doskonała okazja, aby zaprezentować Polakom nową gamę wysokiej jakości urządzeń AGD, które idealnie spełnią ich codzienne potrzeby w kuchni czy podczas sprzątania.

Produkty Lauben charakteryzują się nie tylko estetycznym designem, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które gwarantują odpowiadają za ich wyjątkową funkcjonalność. Dzięki starannemu wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i szczególnej dbałości o detale, stają się niezawodnymi elementami wyposażenia domowego, służąc niezawodnym wyposażeniem domu i służą przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktową od Lauben

O marce Lauben

Marka Lauben to synonim wysokiej jakości urządzeń do kuchni i domu. Ich łatwe i bezpieczne użytkowanie przynosi najlepsze rezultaty i cieszy oko swoim designem. Ponadto, kilka produktów zdobyło nagrody Red Dot Award i IF Design Award. Wszystkie produkty Lauben mają trzy wspólne mianowniki – intuicyjną obsługę, czysty, nowoczesny i funkcjonalny design oraz zdrowszy styl życia. Nadszedł czas, aby dokonać zmiany, dzięki której dbanie o dom stanie się łatwiejsze.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Lauben Polska