5 GB na 5 dni w wiosennej promce Orange na kartę

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny Orange przygotował dla użytkowników ofert na kartę promocję, w ramach której można zgarnąć darmowe rozmowy i SMS-y oraz 5 GB na 5 dni.

Promocja Orange

W nowej wiosennej promocji w Orange na kartę skorzystajcie z darmowych rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni. Aby aktywować usługę klienci taryf Orange Free powinni wysłać SMS o treści WIOSNA pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange lub na swoim koncie internetowym w zakładce Pakiety i Usługi aktywować promocję.

➔ ZOBACZ TEŻ: Orange daje za darmo 20 GB dla klientów prepaid

Użytkowników oferty Zawsze Bez Limitu zapraszamy do wysłania SMS o treści KROKUS pod bezpłatny numer 364 lub włączyć w aplikacji Mój Orange. W tej taryfie będzie to jednak 2,5 GB + nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na 5 dni zupełnie za darmo.

Natomiast klienci z usługą „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” powinni wysłać SMS o treści TULIPAN pod bezpłatny numer 364 lub też włączyć w aplikacji Mój Orange. Do obecnej usługi zostanie dodane 5 dni ważności oraz 5 GB.

Usługę można włączyć w dniach 20-22 marca 2024 roku. Prezent jest ważny przez 5 dni od dnia aktywacji. Jeśli posiadasz już aktywną usługę Rozmowy, SMS i MMS bez limitu + pakiet GB, to do obecnej usługi zostanie dodane 5 dni ważności oraz 5 GB.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska