Nowe słuchawki Soundcore Ankera śledzą tętno i sen

Soundcore Liberty 4 i Soundcore Sleep A10 poszerzają zakres zainteresowania Ankera poza poprawą jakości dźwięku.

Słuchawki bezprzewodowe Anker Soundcore Liberty 4

Firma Anker wprowadziła nowe dodatki do swojej linii słuchawek bezprzewodowych TWS Soundcore. Nowe produkty obejmują Soundcore Liberty 4, który może monitorować tętno, a Soundcore Sleep A10 mają na celu poprawić sen. Soundcore Liberty 4 to pierwsza para słuchawek dousznych Ankera z dwoma dynamicznymi przetwornikami umieszczonymi w każdej słuchawce. Dzięki wbudowanemu żyroskopowi i algorytmowi dźwięku przestrzennego do śledzenia ruchów głowy, zapewnia wciągające wrażenia słuchowe. Anker twierdzi, że słuchawki douszne mogą wytrzymać do 9 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu lub siedmiu godzin z włączonym ANC, a doładują się do 28 godzin z etui ładującym.

Oprócz zwykłych funkcji dźwiękowych Liberty 4 może odczytywać tętno użytkownika. Czujnik douszny został zaprojektowany do monitorowania tętna, a użytkownik może uzyskać dostęp do swoich codziennych danych za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej Soundcore. Słuchawki Soundcore Liberty 4 zawiera aktywną eliminację szumów zasilaną przez technologię Anker HearID, a także wielopunktowe połączenie do płynnego przełączania urządzeń, podobnie jak wiele najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Liberty 4 będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za 150 dolarów od początku października bieżącego roku. Jest dostarczany w czarno-białych opcjach kolorystycznych.

Anker wkroczył również w nową kategorię bezprzewodowych słuchawek dousznych, przedstawiając Soundcore Sleep A10 – swoje pierwsze słuchawki douszne do snu, które mają rzucić wyzwanie Bose Sleepbuds II. Sleep A10 obiecuje zablokować do 35 dB hałasu dzięki czteropunktowemu systemowi maskowania hałasu. Według Ankera, to o 15 dB więcej niż jakiekolwiek z najlepszych dostępnych obecnie słuchawek do spania.

Najważniejsze cechy słuchawek  Soundcore Liberty 4 firmy Anker
Najważniejsze cechy słuchawek Soundcore Liberty 4 firmy Anker

Soundcore Sleep A10 obiecują również pomóc lepiej spać, monitorując wzorce snu użytkownika. Zapis nawyków związanych ze snem zostanie wyświetlony w aplikacji, aby pomóc dostosować warunki snu.

Anker twierdzi, że wkładki douszne są wygodne w noszeniu, nawet dla osób śpiących na boku, a także pełnią funkcję osobistego budzika. W przeciwieństwie do większości innych marek, które ograniczają się do odtwarzania dźwięku z określonych aplikacji, w tym modelu można także odtwarzać dowolny dźwięk przez Bluetooth.

Żywotność baterii słuchawek Soundcore Liberty 4 firmy Anker
Żywotność baterii słuchawek Soundcore Liberty 4 firmy Anker

Słuchawki douszne Soundcore Sleep A10 można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego Soundcore i Amazon za 180 USD.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Anker | Android Police