„Żony Podlasia” nowy program TTV

Nowa produkcja TTV pt. „Zony Podlasia” opowiada o codziennym życiu na pozór zwykłych kobiet z malowniczych wsi wschodniej Polski.

„Żony Podlasia” (TTV , 2024) Aldona
fot. TTV

Podlaska wieś rządzi się swoimi prawami. Z jednej strony to świat wolny od problemów typowych dla dużego miasta, ale z drugiej podlega prawom przyrody i społeczności, której zasady nie zmieniły się od lat. Z każdym odcinkiem Żon Podlasia widzowie będą mieli okazję zobaczyć prawdziwe, niekrępowane niczym wiejskie życie – z jego radościami, problemami, smutkami i wyzwaniami. Program prezentuje codzienne wyzwania, z jakimi borykają się kobiety na wsiach. Najmocniejszym atutem programu jest jego autentyczność – tu nie ma miejsca na uproszczenia czy stereotypy.

➔ CZYTAJ TEż: 20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” od 26 lutego na TTV

Każda z bohaterek jest unikalna i ma swoją własną, niepowtarzalną historię do opowiedzenia. Ten program pokazuje codzienne życie na polskiej wsi oraz zmagania niezłomnych kobiet.

W nowym programie TTV widzowie będą mogli śledzić losy Żon Podlasia Jasi, Aldony, Magdy, Hani i Niny – bohaterek, które – jak informuje stacja – żyją według własnych zasad i na przekór temu, co ludzie powiedzą. Jasia to szalona wdówka, poszukująca kogoś, z kim mogłaby spędzić resztę życia w myśl zasady.

Aldona to samotna wilczyca z milionem pomysłów na minutę, której życie ostatnio rzuca kłody pod nogi. Z kolei Magda rzuciła wszystko i przyjechała na wieś z wielkiego miasta. Piątka dzieci wcale nie czyni z niej stereotypowej „matki Polki”.

Hania pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale wybrała życie w pojedynkę. Samodzielnie zarządza dużym gospodarstwem rolnym i opiekuje się rodzicami. Z kolei Nina, która żyje w szczęśliwym wieloletnim związku bez ślubu. Jest kobietą, która nie boi się wyzwań, ani tego co ludzie powiedzą.

„Żony Podlasia” – kiedy i gdzie oglądać?

Program Żony Podlasia nadawany jest na kanale TTV w niedziele o 22.00 począwszy od 3 marca 2024 roku. Można go również oglądac online w serwisie streamingowym Player.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TTV (TVN)