20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” od 26 lutego na TTV

Najnowszy (dwudziesty już!) sezon popularnego programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” zadebiutuje pierwszym odcinkiem w poniedziałek 26 lutego 2024 roku.

Gogglebox. Przed telewizorem

To już 20. sezon i 10 lat oglądania jak inni oglądają i komentują różnorodne programy telewizyjne siedzenia w programie Gogglebox. Przed telewizorem. W poniedziałek 26 lutego 2024 roku o godzinie 22:00 na kanale TTV zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu tego popularnego w Polsce programu rozrywkowego.

Może CIe zaciekawić też: „The Traitors. Zdrajcy” odkryje wiele tajemnic ludzkiej natury już 28 lutego!

Por raz kolejny widzowie będą mogli oglądać i słuchać jak rozmaite pozycje z polskich stacji telewizyjnych komentują widzowie: Sylwia Bomba, Kasia i Jędrek Gąsienicowie, Krzysiek Radzikowski, Dominik Abus, Mariusz Kozak, rodzina Kotońskich, chłopaki z Kielc i inni.

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu.

Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Program można także oglądać online – w serwisie Player dostępne są wszystkie sezony „Gogglebox. Przed telewizorem”. Dziś po 22:00 będzie tam też dostępny pierwszy odcinek 20. sezonu.

Bohaterowie programu „Gogglebox. Przed telewizorem”
Bohaterowie programu „Gogglebox. Przed telewizorem”

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TTV (TVN)