Apple Number 2 Pencil to nakładka zmieniająca wygląd Apple Pencil w ołówek HB

Nakładka Apple Number 2 Pencil na oryginalny rysik Apple Pencil od Colorware daje niezwykłego uroku popularnemu akcesorium, ale czy warty jest swojej ceny?

Nakładka Apple Number 2 Pencil na oryginalny rysik Apple Pencil od Colorware
Nakładka Apple Number 2 Pencil na oryginalny rysik Apple Pencil od Colorware

Można powiedzieć, że Apple Pencil wprowadził innowacje w akcesorium, które od lat nie uległo większym zmianom, wprowadzając do projektu ładowanie magnetyczne i niewidoczne przyciski dotykowe. Jego minimalistyczna estetyka i znajomy kształt sprawiły, że jest on również bardziej otwarty na niestandardowe projekty i skórki, które pozwalają właścicielom wyrazić siebie poza zwykłym białym lub czarnym stylem. Oczywiście dało to również producentom akcesoriów szansę na utworzenie nowego segmentu rynku stworzonego specjalnie dla tego rysika Apple’a.

➔ ZOBACZ TEŻ: Który Apple Pencil kupić do iPada?

Producent nakładek Colorware jest najnowszym producentem, który podąża tym trendem, ale jego Apple Number 2 pencil jest wyjątkowy pod wieloma względami.

Pierwszy Apple Pencil był w zasadzie gładkim i śliskim cylindrem, co zmusiło niektórych ludzi do zakładania uchwytów lub nakładek, aby móc bezpiecznie trzymać rysik. Apple Pencil drugiej generacji otrzymał ulepszony projekt, nadając mu nieco sześciokątny korpus, który zapewnił mu lepszy chwyt, ale także zainspirował jeszcze więcej skórek, aby upiększyć wygląd Apple Pencil.

Apple Number 2 Pencil od Colorware to jedna z takich modyfikacji obecnego rysika Apple Pencil. Zdecydowanie wygląda jak ołówek HB z błyszczącym żółtym korpusem, pomarańczową gumką i srebrną opaską łączącą te dwie części. Colorware idzie jednak o krok dalej: nawet końcówka jest czarna, jak w typowym grafitowym ołówku.

Apple Number 2 Pencil
Apple Number 2 Pencil

Stalówka Apple Pencil jest oczywiście biała, a prawie wszystkie nakładki ograniczają się do zakrycia tylko korpusu. Dzieje się tak dlatego, że nie można tak naprawdę zakryć końcówki rysika i oczekiwać, że nie będzie to miało wpływu na jego działanie. Producent oczywiście nie zdradza, czym pokrył końcówkę, więc trzeba mieć pewność, że oryginalne akcesorium z nakładką Apple Number 2 Pencil nadal będzie tak samo funkcjonalne jak zwykły Apple Pencil bez żadnych dodatków.

Haczyk w tym niemal wiernym odtworzeniu klasycznego ołówka HB polega na tym, że kosztuje on aż 215 dolarów. Biorąc pod uwagę, że Apple Pencil drugiej generacji kosztuje 129 dolarów, nie jest to niewielki koszt. Zwykłe nakładki kosztują zwykle tylko około 13 dolarów, ale jeśli chcesz uzyskać pełny wygląd, musisz także poszukać nieoficjalnych czarnych stalówek. Nie wskazano również, czy cena obejmuje dodatkowe stalówki, więc możesz czuć się zagubiony, gdy konieczna będzie wymiana tej specjalnej czarnej końcówki.

Opakowanie Apple Number 2 Pencil

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Colorware | Yanko Design