Przechytrz Wielkiego Brata dzięki akrobacjom w grze „Vector”

„Vector” to parkourowa gra twórców kultowej serii gier Shadow Fight powracająca jako remaster! Zostań miejskim ninja, chowaj się przed swoimi prześladowcami i uwolnij się… w nowym, zaktualizowanym stylu!

Vector: Parkour Run

Zaczyna się pościg w Vector: Parkour Run! Wciel się w pracownika korporacji w totalitarnym społeczeństwie, który ma już dosyć. Omijaj ochronę, śmigając po dachach wielkiego miasta, wspinaj się po ścianach, prześlizguj pod wieżyczkami i przeskakuj między budynkami. Ale patrz pod nogi, bo droga na dół jest bardzo długa… Niesamowity parkour. Nawet jeśli nie wiesz, czym jest thief vault czy box jump, wykonywanie stylowych salt i skakanie przez okna drapaczy chmur zapewni Ci dreszczyk emocji. Zwłaszcza jeśli po piętach depcze Ci nieustępliwy łowca!

Zobacz też: Ćwicz wzloty i upadki w zręcznościówce „Flip Runner”

Aby ukończyć poziom, dotrzyj do wyjścia przed swoim prześladowcą i nie daj się wyprzedzić.

Aby zdobyć trzy gwiazdki, musisz wykonać każdy wymagany trik oraz zebrać każdą bonusową kostkę. Do zbierania kostek bardzo przyda się magnes — zwłaszcza jeśli akurat nie możesz zwolnić albo jakaś znajduje się poza Twoim zasięgiem.

Studio Nekki z siedzibą na Cyprze wydało oryginalną grę Vector w 2012 roku, a w 2016 roku — Vector 2. Styl graficzny bazujący na sylwetkach postaci tak się spodobał, że wykorzystali go też w swojej popularnej serii Shadow Fight.

W odległej, dystopijnej przyszłości wolność jest tłamszona przez wszechpotężnego Wielkiego Brata – totalitarny reżim obserwujący każdy, nawet najdrobniejszy ruch. Ale nie zamierzasz być kolejnym posłusznym niewolnikiem systemu, prawda? Czas uciekać!

  • NIEZŁE SZTUCZKI Wślizgi i salta: odkryj dziesiątki ruchów wykonywanych przez prawdziwych biegaczy!
  • PRZYDATNE GADŻETY Wspomagacze pomogą ci osiągać cele. Użyj ich, by uciec przed pościgiem i zdobyć pożądane 3 gwiazdki!
  • WYZWANIE DLA KAŻDEGO Vector jest łatwy do opanowania nawet dla nowicjuszy, ale weterani gatunku również znajdą dla siebie wymagające wyzwania. Prześcignij się!
  • MEGAPOLIS PRZYSZŁOŚCI Miejski labirynt będzie próbował cię powstrzymać. Odkryj nowe miejsce i dziesiątki szczegółowych poziomów, w tym kilka zupełnie nowych, i biegnij ku wolności!
  • NOWE TRYBY Vector zawsze skrywa w sobie coś do zrobienia. Każdego dnia czeka na ciebie nowy poziom specjalny: ukończ go lub sprawdź się w trybie zwiększonej trudności!
  • ULEPSZENIA GRAFICZNE Dzięki poprawionemu interfejsowi i podrasowanej grafice jeszcze łatwiej zatracić się w pościgu pełnym adrenaliny. Skocz w kierunku wolności!
  • ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ SPOŁECZNOŚCI Podziel się swoimi osiągnięciami z innymi graczami i śledź rozwój gry!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store