Oscary 2024 obejrzysz na żywo w CANAL+ online!

96. ceremonia wręczenia Oscarów będzie transmitowana w nocy z 10 na 11 marca 2024 roku o godz. 23:30 w serwisie CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ PREMIUM.

Oscary - CANAL+

Oscary od prawie 100 lat stanowią najbardziej prestiżowe osiągnięcie w świecie kina, a o statuetce marzą aktorzy, reżyserzy, producenci i inni przedstawiciele studiów filmowych prosto z Hollywood i ze świata. Lista nominowanych tytułów z każdym rokiem staje się coraz bardziej różnorodna, a w tym roku w oscarowym wyścigu biorą udział jednocześnie hollywoodzkie blockbustery (Oppenheimer, Barbie), klasyczne amerykańskie filmy (Przesilenie zimowe), niezależne arthouse’owe kino (Biedne istoty, Poprzednie życie), jak i międzynarodowe nieanglojęzyczne koprodukcje (Anatomia upadku, Strefa interesów). Ceremonia po raz kolejny odbędzie się w kultowym Dolby® Theatre at Ovation Hollywood, a poprowadzi ją już po raz czwarty nagrodzony kilkukrotnie popularny komik Jimmy Kimmel.

W Polsce, podobnie jak w poprzednich latach, rozdanie Oscarów będzie można obejrzeć wyłącznie w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. Studio CANAL+ poprowadzą wybitni znawcy filmu: dziennikarka i felietonistka, prowadząca program AKTUALNOŚCI FILMOWE+ w CANAL+ – Karolina Korwin Piotrowska oraz Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy i prezenter, prowadzący KINO MÓWI w Ale kino+ i współprowadzący AKTUALNOŚCI FILMOWYCH+. Transmisja z ceremonii, którą otworzy o godz. 23:30 półgodzinna relacja z czerwonego dywanu, potrwa do ok. godz. 3:00-4:00 w nocy.

Warto tego dnia od popołudnia również śledzić na Instagramie CANAL+ Polska relację na żywo z czerwonego dywanu i nie tylko autorstwa zagranicznego korespondenta, Artura Zaborskiego.

W serwisie CANAL+ online można obejrzeć walczące o tytuł Najlepszego Filmu Dokumentalnego 20 dni w Mariupolu czy nominowane w poprzednich latach tytuły – m.in. Matki równoległe, Wieloryba, W trójkącie czy Fabelmanów.

96. ceremonię wręczenia Oscarów® będzie można obejrzeć w nocy z 10 na 11 marca o godz. 23:30 w serwisie CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ PREMIUM.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Polska