Orange Flex przedłuża promkę na darmowe 300 GB dla studentów

Atrakcyjna promocja Orange Flex na darmowe 300 GB na semestr dla studentów została przedłużona do końca czerwca 2024 roku.

Orange Flex - studenci

Przez kolejne 6 miesięcy studenci posiadający subskrypcyjną oferte w Orange Flex mogą dorzucać co miesiąc do swojego Planu Flex 50 GB ekstra. Darmowe gigabajty można wykorzystać na dowolny cel. Nie trzeba mieć 5 z matmy w indeksie, wystarczy subskrypcja w Orange Flex i ważna legitymacja studencka.

Zobacz też: Orange Flex wprowadza korzystniejsze pakiety raomingu

Nowa edycja promocji działa od 1 marca do 30 czerwca 2024 roku. Jeżeli jeszcze studiujesz, w aplikacji Orange Flex możesz pobrać kod promocyjny, który włącza pakiet 6 x 50 GB. Jedna osoba może skorzystać z jednego kodu.

Jak aktywować studencki pakiet GB?

W aplikacji Orange Flex wystarczy wejść w kafelek Odkryj, wybrać promocję dla studentów i wysłać zgłoszenie. Po otrzymaniu powiadomienia aktywujecie pakiet w Klubie Flex.

  • Odpal aplikację Flexa i odwiedź sekcję Odkrywaj
  • Wypełnij krótki formularz i wyślij go przez aplikację
  • Poczekaj na potwierdzenie, damy Ci znać w powiadomieniu z apki
  • Odbierz studenckie GB
300 GB dla studentów Orange Flex

Aktualne szczegóły dotyczące promocji znajdziesz na stronie operatora.

Nie masz jeszcze Flexa? Zgarnij 30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska