SQUID Podcasts do słuchania treści w samochodzie

Squid dodaje do swojej aplikacji nową opcję Podcasts, która pozwala słuchać podcastów – szczególnie przyda się to kierowcom w samochodzie.

SQUID Podcasts

Podczas tegorocznego Mobile World Congress 2024 zapowiedziano, że działająca od dobrych paru lat usługa SQUID ma otrzymuje nową funkcji Podcasts w swojej newsowej aplikacji mobilnej. Popularna usługa wzbogaca się o dostęp do treści audio, które docenia przede wszystkim osoby prowadzące samochód. SQUID Podcasts daje dostęp do ogromnej biblioteki podcastów o różnorodnej tematyce.

Sprawdź też: Tapestry to projekt nowej aplikacji do czytania prawie wszystkiego z internetu

Wśród podcastów można znaleźć aktualności, treści o nowych technologiach, rozrywkowe, popularnonaukowe czy dotyczące sportu. Bez wątpienia każdy znajdzie swój ulubiony kanał. Oczywiście, oprócz treści w języku polskim można słuchać treści od twórców z innych krajów, w innych językach.

SQUID Podcasts ma zapewniać także bezpieczeństwo. Funkcja VoiceControl pozwala na głosowe sterowanie aplikacją, co jest bardzo przydatne podczas prowadzenia auta. Aplikacja dostępna jest na smartfony a także na systemy zamontowane w samochodach, takie jak Apple CarPlay oraz Android Auto.

Cieszymy się, że możemy przedstawić tę przełomową aktualizację SQUID, odpowiadającą na wyzwanie, jakim jest bycie informowanym i inspirowanym w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Wierzymy, że wiedza powinna być łatwo dostępna, nawet w podróży. Wraz z tą premierą robimy znaczący krok naprzód, mając na celu zainspirowanie kierowców samochodów do łączenia się z wiadomościami i informacjami. Jednocześnie wspieramy wydawców w dotarciu do tej istotnej grupy odbiorców.

— mówi Johan Othelius, CEO SQUID
Kategorie podcastów w aplikacji SQUID
Kategorie podcastów w aplikacji SQUID

Nowa sekcja z podcastami jest bardzo intuicyjna i prosta, co pozwala na łatwe przeszukiwanie kategorii z podcastami, aby dotrzeć do tematyki, która nas interesuje.

Ekrany z aplikacji „SQUID, Wiadomości i czasopisma”
Ekrany z aplikacji „SQUID, Wiadomości i czasopisma”

Aplikację mobilną SQUID, Wiadomości i czasopisma pobierzesz na smartfona ze sklepu App Store lub Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SQUID