„Wonka” od 8 marca na HBO Max

Premiera na VOD filmu „Wonka” zapowiedziana została na 8 marca 2024 roku w serwisie streamingowym HBO Max.

Kadr z filmu „Wonka” (2023)

Serwis HBO Max oficjalnie zapowiedział udostępnienie kinowego hitu Wonka w ramach subskrypcji. Film będzie można oglądać online od 8 marca 2024 roku – czyli niecałe cztery miesiące od premiery kinowej. Wonka to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

Sprawdź też: Zobacz zwiastun i plakat serialu „Reżimu” z Kate Winslet

Scenarzystą i reżyserem filmu jest Paul King (Paddington) Za produkcję odpowiadają także David Heyman (Harry Potter, Grawitacja, Fantastyczne zwierzęta, Paddington),Alexandra Derbyshire (Paddington, Jurassic World Dominion) i Luke Kelly (Wiedźmy).

Wonka to familijne kino wypełnione emocjami, magią, muzyką, połączenia humoru z przygodą. Jest to żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli młodego Willy’ego Wonki, który ma głowę wypełnioną niesamowitymi pomysłami. Jego marzeniem jest zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom.

W obsadzie filmu znaleźli się także Calah Lane, Paterson Joseph, Keegan-Michael Key, Matt Lucas, Mathew Baynton, Rowan Atkinson, Sally Hawkins, Jim Carter, Olivia Colman oraz Hugh Grant.

Obejrzyj zwiastuny filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Warner Bros. Discovery