Dowiedz się, co kombinuje dziwak z naprzeciwka!

Gdy dojdziesz do końca poziomu, wszelkie gadżety, które znajdowały się w Twoim ekwipunku, znikną, więc korzystaj z nich, póki masz okazję. Do czego może się przydać ta wiertarka?

Hello Neighbor Nicky’s Diaries

Kto powiedział, że nie możesz wrócić do domu? W Hello Neighbor Nicky’s Diaries poprowadzisz dorosłego już Nicky’ego Rotha, bohatera pierwszej odsłony Hello Neighbor, z powrotem do owianego złą sławą domu strachów. Ostrożnie przemierzaj zakamarki przepastnego domu groźnego sąsiada, by poznać losy kumpla z dzieciństwa. Na miejscu będziesz krok po kroku — węsząc, skradając się i szpiegując — odkrywać szczegóły szokującej historii. Czy uda Ci się poznać jej koniec?

Może Ci się spodobać też: Odkryj sekrety złowrogiego domu w „Secret Neighbor i nie daj się złapać!

Co Ci się może spodobać? Unikanie arcywroga w swetrze. Pozostań w ukryciu, dezaktywując kamery za pomocą bomb elektromagnetycznych oraz wskakując na piętro przez okno dzięki sprężynowym butom — nie jest to jednak łatwe zadanie. Gdy przechytrzysz już sąsiada — wyprzedzając go, uderzając skrzynką czy przyklejając do podłogi — zacznie się prawdziwa gonitwa. Przygotuj się!

Nie wiesz, gdzie masz iść? Użyj okularów z rentgenem! Nie dość, że zobaczysz przez nie, gdzie znajdują się klucze i inne ważne przedmioty, to jeszcze Twój sąsiad stanie się widoczny przez ściany i podłogi. Sprytne!

Holenderska firma Eerie Guest Studios stoi za serią Hello Neighbor, w której skład wchodzą prequel (Hello Neighbor Hide and Seek) oraz oferujący grę osobową spin-off (Secret Neighbor). Powstała także seria książek opisujących tragiczną historię sąsiada.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store