2. odsłona kampanii „Siła w spektrum” promującej program „Autentyczni”

Dwa pierwsze odcinki programu „Autentyczni” spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów i przyczyniły się do zwiększenia świadomości oraz zapoczątkowały społeczną dyskusję na temat autyzmu.

Autentyczni: „Siła w spektrum”

Gościem 3. odcinka programu Autentyczni będzie Mata, czyli Michał Matczak, 23-letni ceniony raper, który podczas nagrania zdecydował podzielić się z uczestnikami informacją, że sam jest osobą w spektrum autyzmu. W ramach kampanii promującej program powstała druga część spotu „Siła w spektrum: kochamy i chcemy być kochani”.

Zobacz też: „The Traitors. Zdrajcy” odkryje wiele tajemnic ludzkiej natury już 28 lutego!

Druga odsłona akcji społecznej „Siła w spektrum”, którą zrealizowano równolegle ze zdjęciami do programu Autentyczni, zgłębia tym razem intymny i inspirujący świat relacji osób w spektrum autyzmu.

Przez ich oczy doświadczamy, jak każdy z nas, bez względu na to, czy jesteśmy neurotypowi czy neuroróżnorodni, dąży do tej samej podstawowej potrzeby – bycia kochanym i akceptowanym.

Historie bohaterów odkrywają, że miłość i przyjaźń nie znają granic, a prawdziwe połączenia serc mogą przekraczać wszelkie różnice. Dołącz do widzów programu, aby usłyszeć autentyczne i poruszające relacje osób w spektrum autyzmu, które dzielą się swoimi doświadczeniami, marzeniami i pragnieniem miłości. Serce nie rozróżnia, kto jest po drugiej stronie.

Emisja 3. odcinka programu Autentyczni zaplanowana jest na niedzielę 25 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 na antenie TVN.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN | Warner Bros. Discovery Polska