Apple Music Replay 2022 przybywa do użytkowników

Podobnie jak Spotify, Apple Music posiada własne podsumowanie Replay ’22, w którym użytkownicy mogą spojrzeć na swój rok w serwisie.

Apple Music Replay

Każdego roku subskrybenci Apple Music mogą spodziewać się Apple Music Replay. W 2022 roku Apple dodało kilka funkcji do Replay, które pozwalają na przejrzenie statystyk słuchania z całego roku, najlepsze utwory, ulubione albumy i nie tylko. Usługa była często porównywana do konkurencyjnego rocznego podsumowania Spotify Wrapped. Usługa Spotify Wrapped jest udostępniana raz w roku, a dostęp do Apple Music Replay można uzyskać w ciągu całego roku, w miarę zmian.

Pamiętaj, że istnieją pewne wymagania wstępne, aby uzyskać dostęp do funkcji Apple Music Replay. Po pierwsze, musisz mieć konto Apple Music. Apple opisuje również, jakich danych Apple Music Replay używa do obliczania najlepszych utworów, albumów, list odtwarzania, gatunków i stacji:

  • Historia odtworzeń w Apple Music.
  • Liczba odtworzeń utworu, wykonawcy, albumu, listy odtwarzania, gatunku i stacji.
  • Czas spędzony na słuchaniu utworu, wykonawcy, albumu, playlisty, gatunku i stacji.

Możesz sprawdzić, czy słuchałeś wystarczająco dużo muzyki, aby mieć dostęp do podsumowania, sprawdzając pasek postępu w witrynie Replay. Jeśli masz już dostępne podsumowania Apple Music Replay 2022, otrzymasz powiadomienie. Upewnij się, że opcja „Użyj historii słuchania” jest włączona w UstawieniaMuzyka.

Gdzie mogę znaleźć Apple Music Replay 2022?

Listy odtwarzania Apple Music Replay można znaleźć w aplikacji Apple Music. Jeśli szukasz bardziej szczegółowych statystyk dotyczących słuchania w ciągu roku, otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do strony replay.music.apple.com. Jeśli pojawi się monit, zaloguj się przy użyciu tego samego Apple ID, którego używasz do słuchania subskrypcji Apple Music.

Na tej stronie można przeglądać i udostępniać w wiadomości lub w mediach społecznościowych spostrzeżenia, powtórkę z końca roku i podsumowanie roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Music