Dwuanalogowa strzelanka „Roto Force”

Świetna zabawa w świecie chaotycznych walk „Roto Force”, dla tych którzy nie liczą się prawa fizyki!

Gra mobilna „Roto Force”

Gdzie jest góra, a gdzie dół? W Roto Force nie ma to znaczenia — po prostu strzelaj! Aby przetrwać w tej genialnej wariacji na temat strzelanek dwuanalogowych, obracaj poziom wokół siebie, poluj na rzucające rybami pingwiny i uchylaj się przed okrągłymi ostrzami. To zadanie może nie jest zbyt chwalebne — ostatecznie dopiero zaczynasz karierę w Roto Force — ale mając do wyboru różne ciekawe rodzaje broni, na pewno sobie z nim poradzisz.

Intensywne tempo. Przetrwanie na zakręconych poziomach wymaga nieustannego poruszania się i jednoczesnego atakowania. Co najbardziej nas urzekło? Odbicie strzału wroga tak, by zranił jego kumpla, a następnie przebicie się przez jego tarczę, by porządnie mu dołożyć. Sorry, ślamazaro!

Pomiędzy falami wrogów ogromny rekin z Roto Beach podgryza dno morza, odkrywając znajdujący się pod spodem koralowiec. Uważaj, gdzie śmigasz — nie chcesz się pokaleczyć!

Roto Force to pełna energii i pocisków strzelanka 2D, która łączy w sobie szybką akcję i pełną wyzwań rozgrywkę. Ta wymagająca użycia dwóch analogów gra podda twoje zdolności i refleks próbie w 9 różnych miejscach, których unikalnie zaplanowaną przestrzeń wypełniają wrogowie i przeszkody! Jako stażysta w Roto Force wyruszysz na liczne misje, aby spełnić zachcianki swojego szefa. Poszczególne światy w grze zabiorą cię na wyprawę przez wszelakie środowiska, od niebezpiecznej dżungli po miasto pełne szlamu.

Gry Roto Force możesz spróbować za darmo, jednak by odblokować całą zawartość, należy dokonać zakupu w aplikacji. Aby przebrnąć przez te wyzwania, odblokujesz nowe bronie i wyjątkowe style strzelania, dzięki którym obrotowo przedrzesz się przez kolorowe pejzaże gry.

Oprócz głównych poziomów gry w Roto Force znajdziesz również 10 wymagających walk z bossami. Te walki stanowią ostateczny test twoich zdolności – będą wymagać refleksu, strategicznego myślenia i idealnego wyczucia czasu.

Co znajdziesz w grze:

  • Proste sterowanie
  • Wkręcającą się ścieżkę dźwiękową
  • 9 broni, z których każda zapewnia inny rodzaj rozgrywki
  • Około 30 minibossów i 10 właściwych bossów
  • Możliwość przejścia w jedno popołudnie albo w weekend, albo w tydzień… (zależnie od twoich zdolności)
  • Wyższy poziom trudności do odblokowania (jeśli naprawdę tego chcesz)
  • Mnóstwo opcji dostępności (spowolnienie prędkości gry, zwiększenie obrażeń, nieśmiertelność)

Czego nie znajdziesz w grze:

  • Proceduralnie generowanej zawartości
  • Więcej niż 4 kolorów jednocześnie.

To mała gra stworzona z miłością przez mały zespół. „Tworzenie gier i niszczenie marzeń” — tak brzmi nieoficjalne motto Accidentally Awesome, niezależnego austriackiego studia, kierowanego przez projektanta, programistę i animatora, Antona Klingera.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store