„Mam Talent!” już z 15. edycją wraca do TVN

Spektakularne show stacji TVN już tej wiosny powróci na antenę TVN, aby ponownie otworzyć największym talentom drogę do sukcesu.

„Mam talent!” 15. edycja talent show w TVN od 2 marca 2024 r.

W 15. edycji programu rozrywkowego nie zabraknie wzruszeń, śmiechu i ogromnych emocji. Pierwszy odcinek nowego sezonu Mam Talent! pojawi się na antenie TVN już w sobotę 2 marca 2024 roku o godzinie 20:00. Na scenie programu ponownie zagoszczą najzdolniejsi ludzie w kraju. Jest o co walczyć – oprócz uznania widzów, do zdobycia jest czek na pokaźną kwotę! Po etapie castingów, jury wybierze spośród uczestników finałową czterdziestkę, która ponownie zaprezentuje się w odcinkach na żywo – najlepsi powalczą o zwycięstwo w wielkim finale.

O wielkie emocje zatroszczą się nie tylko zdolni uczestnicy, ale również charyzmatyczne jury. W 15. edycji programu za stołem jurorskim zasiądą Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Do ich dyspozycji będą jak zwykle czerwone przyciski, którymi mogą przerwać nieudane występy, a także golden buzzer, czyli złoty przycisk, gwarantujący uczestnikowi przejście do kolejnego etapu.

Program poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Premierowy odcinek 15. edycji Mam Talent! widzowie TVN-u zobaczą już w sobotę 2 marca 2024 roku o godz. 20:00. Odcinki pojawiać się będą również w serwisie Player, gdzie dostępne są także poprzednie edycje programu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN